Казахстанські військові встановили рекорд з відбиття кібератак

Рекорд з відбиття кібератак встановили казахстанські військові , передає кореспондент Tengrinews.kz з посиланням на прес -службу Міністерства оборони РК.

Офіцери Міноборони Казахстану взяли участь у міжнародному навчанні “Спільне зусилля- 2013” у місті Графенвер (ФРН). У прес -службі відомства повідомили, що найбільш успішним стало тестування казахстанського сегмента мережі фахівцями компанії “Ixia Technologies Europe Ltd” із застосуванням новітнього обладнання для проведення тестів на злом і проникнення в комп’ютерні мережі та системи ” Breaking Point Storm ” .

” У ході проведення тестів було встановлено, що всі технічні пристрої , привезені на навчання , володіють необхідним потенціалом для використання в різних ланках управління Збройних Сил РК, стійкою працездатністю і стабільністю в період отримання високого навантаження і діяльності шкідливих програм. Так , міжмережевий екран , налаштований казахстанськими фахівцями , відбив 1920 комп’ютерних атак, що становить 97 відсотків від загального їх числа. В якості порівняння, всі найкращі результати навчання до цього (у тому числі ФРН , США , Італія та інші) не перевищили 73 відсотки ” , – йдеться в прес – релізі .

У Міноборони зазначають , що в ході навчань казахстанські військові отримали унікальні теоретичні знання та практичні навички в розгортанні захищених локальних обчислювальних мереж , налаштування мережевого , комунікаційного обладнання та засобів захисту .

За інформацією міністерства , керівництво навчань високо оцінило злагодженість і загальний рівень підготовки казахстанських військових.

Добавить комментарий