Морський тральщик ВМС України успішно відпрацював КЗ у Чорному морі

chernigov_16_bigМорський тральщик ВМС України «Чернігів»  успішно виконав ряд навчально-бойових завдань у Чорному морі та повернувся до місця постійного базування.

Під час виходу в море екіпаж під командуванням капітана 3 рангу Бориса Палія відпрацьовував курсове завдання з плавання одиночного корабля та підготовки до ведення бойових дій.

«Чернігів» також виконав низку бойових вправ, у тому числі артилерійські стрільби по морських і повітряних цілях, а також відпрацював заходи з виявлення та знешкодження плаваючої міни. Крім того, у взаємодії з екіпажем літака морської авіації Ан-26 моряки провели навчання з протиповітряної оборони.

Взаємодіючи з морським суховантажним транспортом «Горлівка», «Чернігів» провів двостороннє навчання з організації прийому на ходу різними способами рідких і сухих вантажів.

Командир бригади надводних кораблів капітан 2 рангу Віталій Звягінцев зазначив, що моряки морського тральщика набули необхідного досвіду дій в морі і готові до виконання відповідальних завдань за призначенням.

За інформацією Прес — центру
Командування ВМС ЗС  України