Офіцери ВМС США звинувачуються в передачі секретної інформації про рух кораблів у Тихому океані

Офіцери Військово – морських сил ( ВМС) США звинувачуються в передачі за хабарі секретної інформації про рух військових суден у Тихому океані. Замовником виступав бізнесмен з Малайзії Леонард Френсіс , відомий також як Товстий Леонард , який розплачувався за інформацію квитками на концерт Леді Гаги та послугами повій.
Згідно з документами суду в Сан -Дієго ( штат Каліфорнія ) , де розглядатиметься справа , член командування ВМС США Майкл Місіевіч передавав конфіденційну інформацію про маршрути кораблів сінгапурської компанії Glenn Defence Marine Asia Ltd ( GDMA ), протягом 25 років обслуговуючої американські кораблі в Тихому океані .

157bigЯк повідомляє Sky News , володіючи цими даними , керівник GDMA Френсіс відправляв авіаносці , есмінці і інші судна в азіатські порти зі слабким контролем , тим самим завищуючи кошторис на заправку паливом , запчастини і ремонт .

Прокурори стверджують , що тільки при базуванні в Таїланді флот США зазнав збитків на $ 10 мільйонів . В якості хабарів Товстий Леонард надавав повій , квитки на концерт співачки Леді Гаги та інші ” подарунки” .

Крім Місіевіча і Френсіса , у справі проходять Алекс Вісідагам , що відповідає в GDMA за урядові контракти , і слідчий ВМС США Джон Беліво II , який повідомляв Френсісу про хід розслідування . Усі вони заарештовані , але провину не визнають. Слухання у справі розпочнуться 8 листопада. Обвинуваченим загрожує до п’яти років позбавлення волі. ВМС США вже розірвали контракти з GDMA .

Як пише The Guardian , у справі можуть бути замішані й інші офіцери ВМС. Точна кількість , а також посади фігурантів поки не називаються.

Контр -адмірал Террі Макнайт , не знайомий з Толстим Леонардом особисто , заявив , що бізнесмен є легендою у військових колах в Тихому океані.

Добавить комментарий