Російська соцмережа “Вконтакте” взяла на роботу біглого шпигуна ЦРУ США?

Едвард Сноуден знайшов роботу в Росії і з 1 листопада буде займатися “підтриманням роботи найбільшого російського сайту” . Про це повідомив у четвер адвокат Едварда – Анатолій Кучерена, що представляє інтереси колишнього співробітника ЦРУ США в РФ .

Однак з міркувань безпеки адвокат не назвав нове місце роботи Е. Сноудена, проте найвірогіднішим місцем його роботи від сьогодні стане соціальна мережа “Вконтакте”. Представник соціальної мережі “ВКонтакте ” відмовився коментувати інформацію про можливий перехід до них екс -співробітника ЦРУ.

Але голова “ВКонтакте ” Павло Дуров вже неодноразово пропонував Е. Сноудену  приєднатися до його команди, звернувши увагу, що той – професіонал у галузі захисту даних, і компанії було б цікаво взяти його до себе.

Е. Сноуден в 2013 році поширив інформацію про програми стеження американських спецслужб. У США його звинувачують у незаконному розголошенні секретних відомостей. Він прибув до Москви в червні цього року транзитом з Сянгана , а 1 серпня отримав притулок у РФ строком на рік.

Добавить комментарий