Наші ментори

Сергій Сучок

ментор напрямку Java

Працюю 15 років в IT з них 13 – в двох найбільших українських банках, а останні 2 роки в проекті для найбільшого американського банку. Засновник порталу безкоштовної IT допомоги українським неприбутковим організаціям IT Толока. Проводжу тренінги з особистої продуктивності і свого часу був викладачем, тому вмію знайти підхід і зробити так, щоб студент зрозумів інформацію. Студентам бажаю терпіння і віри у власні сили, тому що будь-які знання вимагають плати – часу, зусиль і набитих гуль особистого і безцінного досвіду.

Олег Подолян

ментор напрямку Java

У 2016 році я почав вчити Java на курсах GoIT, в групі Java у Дмитра Горського. Я дуже вдячний Дмитру за неоціненну допомогу в освоєнні як Java так і інших, дуже необхідних для програміста, навичок. Під час проходження курсів служив в Державній Прикордонній Служби України. Після закінчення курсів працював в основному над open-source проектами. Потім працював на фрілансі. Через 3 місяці отримав offer на позицію Middle Java Developer. Моя порада студентам: уважно і періодично перечитувати настанови студентам, так як це ключ до твердих практичних навичок і знань.

Олександр Черкасський

керівник напрямку PM

Більше 10 років досвіду менеджменту команд різного розміру як в IT так і за його межами. Працював в Харкові, Києві, Дніпрі. Має ступінь MBA в сферах Project Management, Business Analysis, Healthcare Management. Спікер тематичних конференцій з  цих напрямків.  За плечима багаторічний досвід у веденні проектів як комерційного так і загальнодержавного напрямку. Автор та популяризатор нестандартних підходів в управлінні.  Маючі крім відповідної освіти ще й професійну медичну, з успіхом імплементую знання з практичної психології та фізіології людини для покращення процессів у керівництві.

Микола Лихожон

ментор напрямку Java

Java розробником працюю вже 10 років, в основному, на європейські компанії з представництвами в Києві. Досвіду за цей час накопичилося чимало, тому виникло бажання ним поділитися. Останнім часом розробляв мікро-сервіси як на чистому JEE7 так і з використанням Spring Boot. Цікавлюся JavaScript і стеком технологій пов’язаних з ним.

Діана Сульдіна

керівник напрямку UI/UX Design

Я обожнюю дизайн, інновації та танці) Вже більше 7 років працюю в якості незалежного веб і ui / ux-дизайнера з компаніями і стартапами з широкого спектру галузей, вирішуючи проблеми дизайну на перетині мистецтва і технологій, проводила воркшоп по Дизайн Мисленню, готувала стенди для CES. Я вважаю, що дизайнер завжди повинен любити вчитися, стежити за трендами, читати профільні статті і бути відкритим до нових рішень, і, звичайно, багато практикуватися!

Андрій Кирильчук

ментор напрямку Java

«BeWarned» Team – Fullstack developer (JavaEE / HTML / CSS / JavaScript / Android): Брав участь у створенні інфраструктури соціальної мережі для глухих і тих що погано чують. Розробляв і впроваджував серверні частини на java з подальшим розгортанням на серверах Amazon. Займався покриттям Unit і інтеграційними тестами, розробкою WEB інтерфейсів. Брав участь в розробці мобільних додатків на Android.

«SPORTMASTER»: Важкий інтерпрайс (JavaEE / HTML / CSS / JavaScript). Розробка сховища.

Іляна Гурова

керівник напрямку Automation QA

Досвід роботи в IT сфері більше 13 років, з них 5 років manual і automation практики в тестуванні на Enterprise проектах в компаніях Luxoft і B2BSoft. 4 роки практики в написанні Test Automation Scripts і Automation Frameworks використовуючи Java + JUnit + Selenium WebDriver + Maven, тестуванні web-сервісів та інтеграції систем. Досвід в налаштуванні Jenkins Continuous Integration, а також в складанні тест плану, написанні тест кейсів, тест скриптів на підставі вимог і формуванні репортів за результатами тестування.

Дмитро Притула

ментор напрямку Android

Я люблю UX, але ще більше я люблю Java. Для мене менторство це як виклик, допомогти якомога більшій кількості людей які хочуть навчитися створювати аплікації для Android телефонів. У цій сфері з 2014 року в Java з 2013 року. Зараз допомагаю вчити студентів в foxmindEd і працюю на позиції Android Software Engineer в Ізраїльському стартапі.

Константин Космачевский

ментор напрямку Java

Комерційного досвіду роботи з Java – близько 2-х років. Керував розробкою Building Management System (програмно-апаратний комплекс керування будівлею) в команді до п’яти чоловік. Зараз backend-розробник зі стеком Spring Boot, Amazon Web Services і суміжними технологіями. Раніше, близько 4-х років, займався системним програмуванням на мовах С і ST, а також прикладним програмуванням на JavaScript.

Любов Штанько

ментор напрямку Java

У школі я була постійною учасницею математико-логічних олімпіад, і взагалі це легко давалося, але на інформатики було нудно – ми вчили Word і Excel, і ніхто не говорив, що існує програмування. Відучившись три роки на журналістиці я вирішила спробувати “увійти в ІТ”. Почала вчити Java, тому що “Write once, run anywhere”. Мені подобається допомагати іншим, тому що пам’ятаю як іноді було важко і незрозуміло. Порада студенту: вдосконалюй англійську!

Алексій Тюрин

керівник напрямку Front-End

Протягом останніх трьох років працює як фронтенд розробник, в сфері веб-розробки майданчиків з онлайн освіти. У минулому інженер з телекомунікаційного устаткування. Має величезний досвід роботи на Angular 4+. Проходив навчання по JavaScript і TypeScript в Luxoft Training Center.

Тетяна Воробйова

ментор напрямку Java

Працює розробником більше 8 років. Як Java developer – 6 років. Вже 4 роки працює Software Developer в IntroPro. Порада від Тетяни: “Я б порадила все пробувати на практиці, щоб руки запам’ятовували. Тому що 90% теорії вилітає в трубу, якщо нічим не закріплено. А ще читай Java Code Conventions і вчися правильно називати пакети.

Віктор Гогільчин

ментор напрямку Java

У 2015 році я почав вчити Java на курсах GoIT, в групі Java1 у Сергія Немчинського. Був лідером в групі. До цього працював системним адміністратором. Після закінчення курсів влаштувався на роботу в Eurosoftware на позицію джуніор розробника. Через 3 місяці мене призначили тімлідом. Моя порада студентам: приділяй 80% часу теорії.

Андрій Латишев

Ментор напряму Java

Розробник складних інтерпрайз систем в області телекомунікацій. Окрім досвіда в розробці і саппорті, маю великий досвід роботи зі студентами, постійно експерементую з впровадженням нових підходів в студентські проекти, намагаюсь підтримувати актуальність та гнучкість в навчанні. Можу сваритися, можу злитися, але завжди досягаю мети: студент отримує необхідний багаж знань, а в результаті – роботу.

Евген Смородський

технічний керівник навчання на проекті та керівник напрямку Java

У грудні 2014 року мій друг дав мені перший том Хорстманна, в якому позначив олівцем що вчити, а про що забути. Написав кілька сервісів для спрощення свого адмінській життя “, – розповідає про себе Євген.” У червні 2015 го постукав в скайп до Сергія Немчінського, в серпні пересів на волонтерський проект, в січні 2016- го влаштувався на роботу девелопером. Зараз працюю в ролі PM’а і тімліда в стартапі.

Мага Олександр Юрійович

Ментор напряму C#/.Net

Займаюся програмуванням з 2010 року, 3,5 роки комерційного досвіду. Працював як в аутсорсі, так і в продуктових компаніях. Переважно займаюсь веб-розробкою в стеці .NET, є досвід фронтенда, а саме Angular, React. Розбираюся в базах даних. Точно знаю, що для будь-якої задачі можна знайти рішення, головне прикласти достатню кількість зусиль.

Андрій Шилін

Ментор напряму Java

Комерційного досвіду роботи з java близько 2-х років
Зараз займаю позицію backend-розробника в компанії Epam.
Готовий ділитися знаннями з майбутніми java-розробниками.

Кулібаба Володимир Володимирович

Ментор напряму C#/.Net
Senior Full-Stack Web Developer (зараз мій стек включає: MsSql, Net Core, Net Framework, JS, jQuery, Angular, React). Довгий час пропрацював фрілансером, серед особливих проектів хотілося б виділити стартап Meshify (IoT), працював в Microsoft в якості інженера по автоматизованому тестуванню на проекті Amalga (автоматизація діловодства у медицині), отримав практичний досвід по Agile розробці в Scio (Мексика, компанія спеціалізується на SaS, працював на проекті автоматизації діловодства приватних дитячих садочків), розробив мобільний додаток на базі Cordova та інш.
Не вдаючись в очевидні речі, котрі потрібні розробнику, як хард та софт скіли, перед Вами відкритий весь світ- отримуйте від життя та від своєї роботи задоволення, як говорять американці “Hard work rest hardly!”

Шевчук Юрій Андрійович

Ментор напряму Front-End

Займаюсь фронтендом більше 5 років. Починав вчити html/css/js самостійно, тому розумію як важливо отримати настанову зі строни. Не боятися пробувати, навіть якщо не впевнені у правильності рішення.

Тимофєєв Денис Віталійович

Ментор напряму Java

Комп’ютер побачив ще у школі і швидко зрозумів, що це “моє”.
Вивчився на програміста в інституті і працюю за спеціальністю. Останні 3 роки – з використанням Java, котру вивчав самостійно.
Сподіваюся, що мій досвід буде корисним іншим.

Жолудєв Дмитро Сергійович

Ментор напряму Automation QA

7 років працюю в сфері IT. Починав як мануальний тестувальник, з часом перекваліфікувався в автоматизацію. Переважно пишу на Java і трохи на Python для себе.

Герасіменко Євгеній Сергійович

Ментор напряму Java

В IT свій шлях починав як бізнес-аналітик . В якийсь момент імплементувати потреби стало набагато цікавіше, ніж їх аналізувати та складати. І на даний момент я Senior Java Engineer, від чого дуже радію
Завжди готовий допомогти розібратися та направити в потрібне русло.

Коцаб’юк Микола

Ментор напряму C#/.Net

Являюсь Full Stack Software Engineer і маю більше трьох років досвіду комерційної розробки десктопних та веб-програм. На даний час розробляю мікро-сервісне рішення, використовуючи Azure. Являюсь Microsoft Student Partner за активну діяльність в популяризіції .Net технологій. Люблю стежити за останніми трендами IT, відвідувати конференції та автоматизовувати рутинну роботу. Намагаюся досягнути дзен в написанні чистого та оптимізованого коду. Буду радий плідній співпраці:)

Мошенський Назарій

Ментор напряму Android

Зараз я Android Software Engineer в GlobalLogic. За свою кар’єру працював як і над невеликими та недовготривалими проектами, так і над довгостроковими HMI рішеннями для логістичних служб, клієнтами для інтернет-магазинів. Встиг попрацювати з різними технологіями, архітектурними підходами. Готовий ділитись своїм досвідом і знаннями, допомогти і направити початківців на правильний шлях

Демчук Роман Юрійович

Ментор напряму C#/.Net

.Net Developer з досвідом роботи більше 3 років. За цей час попрацював над декількома проектами, на кожному з яких використовувалися різні технології зі стеку .Net. Тому маю чим поділитися з новачками.

Шарун Марина

Ментор напряму Front-End

Вирішивши два роки тому грунтовно розібратися що ж таке ІТ, я самостійно почала вивчати ази html css js, з часом повністю перекваліфікувавшись у фронт-енд розробника. Зараз це моя професія, але я пам’ятаю, як це було не зрозуміло на початку, і як багато месса в голові, котру може розібрати тільки гарний наставник. Тут сподіваюсь допомогти розібратися тим, хто чітко бачить своє майбутнє як фронт-енд розробника. Порада студенту: “Систематично робити те, що вирішив”.

Кравченко Олексій

Ментор напряму Android

Колись я ніяк не хотів розуміти, як влаштований масив, так як думав, що точно не буду програмістом. Але потім, взимку 2014 року, на 4 курсі, коли робити було нічого, мені раптом стало цікаво, як воно працює… і я захопився) Почав створювати гарні програми на Delphi, присвячені російському року, і допомагати студентам з їх курсовими та дипломами. Незабаром перейшов на вивчення Java, що дозволило мені, ще будучі студентом, отримати свою першу серйозну роботу в енергетичній компанії, якій потрібен був мобільний додаток. Так я встав на доріжку Android розробки. Зараз я працюю на фрілансі, і мій основний клієнт – канадська логістична компанія. А в якості ментора я сподіваюсь передати свій досвід і знання, і, може бути, розвіяти для когось омани, що “програмування – це магія”, як це було у мене) У вільний від роботи час я вивчаю нові технології, граю у баскетбол, займаюся гумором і відпочиваю. Іноді потрібно відпочивати!

Приходько Кирило

Ментор напряму Java

Працюю програмістом на Java третій рік. Мене надихає рішення поставленого завдання. Приємно робити світ краще. Цікавлюся різними open-source проектами, підходами та новими версіями вже відомих інструментів. Працював на трьох різних проектах. Маю досвід як в стартапах, так і на проектах в продакшені. З радістю поділюся своїми знаннями зі студентами. Вважаю, що шлях від початку вивчення Java до першої роботи необхідно максимально скоротити. У перші місяці роботи буде отримана достатня мотивація для продовження навчання самостійно та усунення будь-яких прогалин.

Ананьєв Микола

Ментор напряму C#/.Net

Працюю в IT сфері 2 роки. До цього в рамках наукової діяльності займався розробкою вимірювальних систем та шляхів вимірювання (так займався, що довелося запатентувати). На даний момент працюю .Net розробником.
Зможу поділитися власним досвідом у .Net розробці та допомогти увійти в IT.

Апонюк

Апонюк Денис

Ментор напряму Front-End

Працюю в компанії NikaCraft на позиції Software Engineer. Досвід комерційної розробки 2.5 роки.
Иванов

Іванов Євгеній

Ментор напряму C#/.Net

Працюю в компанії Artisans Online LLC на позиції Full Stack .NET Developer. Програмуванням займаюся більше 5 років, з яких маю 3,5 роки досвіду комерційної розробки на позиції Full Stack .NET Developer. За цей час я розробляв різні додатки за допомогою платформи .NET і мови С#, як десктопні (Windows Forms, WPF), так і веб-додатки з використанням технології ASP.NET, а також JavaScript, HTML, CSS та різних JavaScript фреймворків. Крім цього останні декілька років паралельно займаюся менторством, навчаю людей програмуванню на різних мовах, допомагаю з вирішенням завдань і ділюся з ними своїм досвідом.

Гарыкин

Гарикін Кирило

Ментор напряму C#/.Net

Досвід комерційної розробки – 7 років. На даний момент працюю у великій аутсорс-компанії на позиції Team Lead.
Петренко

Петренко Максим

Ментор напряму Java

Java developer з двома роками досвіду комерційної розробки. Люблю експериментувати, знаходити декілька рішень і обирати те, що більше підходить. Є досвід, яким готовий ділитися зі студентами, підказувати оптимальні варіанти.
Сиренко

Сіренко Богдан

Ментор напряму Java

Програмування прийшло в моє життя зі вступом на спеціальність інформатика Каразінського мех-мата. Основна теоретична та практична бази були отримані також там, звісно паралельно працюючи на 4 курсі в якості джуна на Java і C у Харкові. Після закінчення бакалаврату я вирішив спробувати щось нове для себе і поїхав закінчувати магістратуру в Ніццу, спеціалізуючись на computer networks. Після успішного закінчення вирішив на якийсь час залишитися попрацювати у Франції і таким чином потрапив до компанії Амадеус, яка є найбільшим у світі IT-провайдером в авіа бізнесі, і відповідно основний офіс розробки якої знаходиться на Лазурному узбережжі. Останні 5 років працюю в якості розробника у відділенні Shopping for Airlines, в основному фокусуючись на Java Enterprise проектах. Маю офіційну сертифікацію скрам майстра, certified scaled agile practitioner та оракловську сертифікацію Java-розробника. Також крім менторських порад можу запропонувати студентам активну практику англійської мови в навчанні, так як вільно нею володію, як в письмовій, так і в розмовній формі.
Воскобойникова

Воскобойнікова Ольга

Ментор напряму Java

Останні 13 років займаюся розробкою банківських enterprise додатків на Java. Ще під час навчання у вищому навчальному закладі почала працювати у фірмі ІБІС (Інтегровані Банківські Інформаційні Системи) і працюю в ній на даний момент. Пройшла шлях від працівника техпідтримки до провідного Java розробника. Сертифікований програміст Oracle. Люблю свою роботу і хочу поділитися своїм досвідом з іншими.
Ковалев

Ковальов Андрiй

ментор напряму Java

На даний момент працюю в компанії Daxx на посаді Java developer. Розробляю сервіс для проведення опитувань, збору і аналізу результатів. До цього займався розробкою аналітичної платформи, що працює поверх Amazon, створював чат-ботів і додатки під Android. Радий ділитися знаннями і досвідом.
Связаться с нами

Зв'язатися
з нами