В Україні показали модернізований БТР-70

БТР-70Д (GM) отримав нові двигуни від американської корпорації General Motors і бойовий модуль Дельта з цифровою системою управління вогнем.

Житомирський бронетанковий завод модернізував бронетранспортер БТР-70. Машина отримала назву БТР-70Д (GM) і вперше демонструється під час виставки Зброя та безпека в Києві.

Про це повідомляє Укроборонпром у вівторок, 9 жовтня.

Оновлена ​​бойова машина – БТР-70Д (GM) – отримала нові двигуни від американської корпорації General Motors і бойовий модуль Дельта з 23-міліметровою автоматичною гарматою і цифровою системою управління вогнем, йдеться в повідомленні.

Фахівці заводу під час модернізації бойової машини зосередилися на заміні застарілих радянських двигунів на нові, більш потужні й економічні.

Завдяки новим двигунам GM-6.2 загальна потужність БТР-70Д зросла до 290 к.с., що на 50 к.с. більше звичайного БТР-70. А максимальна швидкість – на 20 км / год більше, до 100 км / год.

Також наголошується, що бойовий модуль Дельта оснащений сучасною цифровою багатофункціональною системою управління вогнем з тепловізійною камерою, лазерним далекоміром, стабілізатором озброєння і системою захоплення і супроводу цілей.

На БТР-70Д можуть бути встановлені інші бойові модулі залежно від бажання замовника.