ВМС України у взаємодії з ДСНС провели успішну ліквідацію німецької авіабомби SD-1000

Минулого тижня жителі Севастополя виявили підозрілий предмет поблизу міста. У результаті проведення ідентифікації було встановлено, що це – вибухонебезпечна німецька авіаційна бомба часів Великої Вітчизняної війни масою 540 кілограм.

Представники комісії з числа міської влади Севастополя, саперів Державної служби з надзвичайних ситуацій України в м. Севастополь, ВМС ЗС України виїхали на територію поблизу знайденої бомби для оцінки обстановки. У ході роботи на місці було надано пропозиції зі знешкодженню бомби і встановлено радіус розльоту осколків бомби SD-1000 – близько 1500 метрів, а також радіус ударної хвилі – 1160 метрів.

Сьогодні, 12 листопада, була успішно проведена спецоперація зі знешкодження даної бомби.

За словами місцевих жителів , після вибуху воронка досягла 15-20 метрів в діаметрі , її глибина склала 3-4 м.
На подив місцевих жителів , вибух виявився не особливо потужним.
«Бомба толком не вибухнула , все пройшло досить тихо . Вибухнув тільки динаміт , яким обклали бомбу. А сама авіабомба – ні. Фахівці її відвезли. Якби вибухнула бомба з такою вагою , було б і в місті чутно. А так все досить тихо пройшло» , – кажуть місцеві.
Як повідомили в прес – службі Управління ГСЧС України в м. Севастополі , всього в заходах з доставки бомби на полігон , знешкодження і забезпечення безпеки було задіяно 230 осіб і 47 одиниць техніки.

Український морський портал

Добавить комментарий