Ургант уявив себе червоним комісаром, який порубав українських селян

79068Українське міністерство закордонних справ відреагувало на неполіткоректні висловлювання шоумена Івана Урганта на адресу українських селян. Відповідний коментар оприлюднив департамент інформаційної політики МЗС. «МЗС України обурене некоректними висловлюваннями телеведучого Івана Урганта в ефірі російського «Першого каналу», які різко дисонують з високим рівнем стратегічного партнерства між Україною і РФ, а також атмосферою дружби і взаєморозуміння між нашими народами», — говориться в тексті повідомлення. У міністерстві жарт Урганта оцінили як «поганий тон» і «прояв неповаги до жертв тоталітарного режиму». «В сучасному цивілізованому світі подібні жарти вважаються поганим тоном і проявом неповаги до пам’яті мільйонів жертв тоталітарного режиму», — сказано в коментарі МЗС.

У відомстві підкреслили, що «спроби бути дотепним гумористом не дають права відомому шоумену опускатися до рівня жартів, в основі яких лежить людське горе, кровопролиття і смерть, це як мінімум, негідно і не по-людськи». «Подібні висловлювання принижують самого Івана Урганта, який до того ж є частим гостем українського телеефіру, і вже отримали вкрай негативну оцінку українського і російського суспільства», — зазначили в зовнішньополітичному відомстві. Як стало відомо, МЗС передав свою стурбованість російській стороні і вимагає від «Першого каналу» дати належну оцінку цьому інциденту. Нагадаємо, що свободівець Олександр Аронець закликав українців брати приклад з УПА і давати відсіч «ургантам».

Вибачення телеведучого Івана Урганта за некоректні висловлювання у бік українських селян прес-секретар «Свободи» Олександр Аронець назвав «черговим плювком в душі українців». Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі. «Так зване «вибачення» московського шовініста Урганта — це черговий плювок в душі українців», — заявив Аронець. На думку свободівця, Ургант є «ідейним московським шовіністом, україноненависником». «Якщо його «жарт» можна було списати на якусь спонтанність, то «вибачення» підтвердило, що жид за походженням — Ургант є ідейним московським шовіністом, україноненависником», — написав він у Facebook. Після такої характеристики Аронець уявив Урганта в формі червоних комісарів та закликав «давати йому відсіч». «І якщо б прийшли знов схожі часи, він би з легкістю одів форму «красних камісаров» і пішов би «рубати як зелень» українців, як це робили його діди та прадіди. Тому ми маємо бути готові зустрічати таких «ургантів», як колись холодноярці та упівці і давати їм відсіч! І хтось після цього буде стверджувати, що національність не має значення? Можна тільки здогадуватись, який би крик вчинили, якщо б хтось з українців пожартував приблизно так: «порубали сало, як Гонта і Залізняк — жидів»…» — підсумував він.

Джерело: tsn.ua