В Одесі пройшла заключна плануюча конференція україно-американських навчань Sea Breeze-2013 (фото)

7ObzIv4v-pwПротягом заключної плануючої конференції спільного українсько-американського навчання в дусі Програми “Партнерство заради миру” “Сі бриз – 2013”, яка розпочалася сьогодні, 23 квітня, у гарнізонному Будинку офіцерів в Одесі, буде остаточно узгоджено та затверджено план проведення маневрів, який визначить місця та час проведення епізодів, матеріально-технічне та інші види забезпечення за компонентами. Про це під час урочистого відкриття заходу повідомив тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника управління бойової підготовки Командування ВМС ЗС України капітан 1-го рангу Ігор Терьохін. За словами офіцера, в роботі конференції візьмуть участь помічник Міністра оборони України адмірал Віктор Максимов, заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки контр-адмірал Денис Березовський, представники збройних сил країн, що підтвердили свою участь у міжнародних маневрах на Чорному морі.

Як стало відомо, окрім особового складу для участі у спільних українсько-американських навчаннях “Сі бриз – 2013” США, Грузія, Румунія та Туреччина надішлють свої військові кораблі, також в маневрах будуть задіяні військова авіація США та Німеччини.
– Окрім основних завдань, в ході навчань екіпаж фрегату “Гетьман Сагайдачний” пройде оцінку другого рівня НАТО для підтвердження своєї готовності до участі у міжнародній операції “Океанський щит” з протидії сучасному піратству, – розповів капітан 1-го рангу Ігор Терьохін.
Загалом учасники навчань “Сі бриз – 2013” на загальному тактичному фоні відпрацюють епізоди з проведення небойової евакуаційної операції, операцію з дотримання екологічної безпеки, ліквідації наслідків стихійного лиха, контролю повітряного та морського простору.

Цтрс-Моу Одесса