В Севастополі проходять тренування до параду з нагоди Дня Перемоги

O

O13 парадних розрахунків Збройних Сил України та інших українських військових формувань загальною чисельністю понад 700 військовослужбовців візьмуть 9 травня участь у проходженні урочистим маршем військ Севастопольського гарнізону на відзначення 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та 69-річчя визволення міста Севастополя від німецько-фашистських загарбників .
За інформацією помічника командувача Військово-Морськими Силами Збройних Сил України капітана 2 рангу Андрія Грішенькіна, українські ВМС будуть представлені парадними розрахунками з числа курсантів, молодших і старших офіцерів Академії ВМС ім. П.С.Нахімова, парадними розрахунками корабельного складу флоту, підрозділів морської піхоти, Військ берегової оборони, навчального центру, а також підрозділом почесної варти, барабанщиками, групою прапороносців, фанфаристами і лінійними. В урочистому проходженні також братимуть участь парадні розрахунки підрозділів Повітряних Сил Збройних Сил України, крім того, вперше після деякої перерви в ньому візьмуть участь парадні розрахунки від Внутрішніх військ України та Державної прикордонної служби України.
Як зазначив капітан 2 рангу А.Грішенькін, українські військовослужбовці традиційно здійснять проходження урочистим маршем в єдиних парадних розрахунках з військовослужбовцями Чорноморського флоту Російської Федерації. Загальна чисельність всіх учасників проходження урочистим маршем складе більше 1500 чоловік особового складу, — повідомив офіцер.
Капітан 2 рангу А.Грішенькін також зазначив, що підготовка до урочистого проходження почалася з злагодження парадних розрахунків у військових частинах, а з 4 квітня в Академії ВМС ім.П.С.Нахімова проводяться спільні тренування підрозділів, які залучатимуться до урочистого проходження 9 травня в Севастополі. За його інформацією, відбулися також два загальних стройових огляду військ Севастопольського гарнізону.
Спільні тренування українських військовослужбовців і їхніх російських колег почнуться з 18 квітня, на території однієї з військових частин ЧФ РФ. Всього, як планується, відбудеться як мінімум чотири таких спільних тренування.
Спільна репетиція урочистого проходження військ Севастопольського гарнізону безпосередньо в центрі міста Севастополя запланована на 3 травня, а генеральна репетиція — на 7 травня (резерв — 8 травня), — повідомив помічник командувача ВМС ЗС України.

Начальник прес-центру-прес-секретар
Командування ВМС ЗС України
капітан 1 рангу Олег Чубук.