В Севастополі пройшов яскравий парад на честь Дня Перемоги ВМС України,Крим,Новини

sla33id

У параді Дня перемоги в Севастополі взяло участь близько 90 тисяч севастопольців і гостей міста, з них 5 тисяч пройшли у святкових колонах. Урочистим маршем на головному проспекті Севастополя в спільному строю чеканили крок 1500 військовослужбовців ВМС України і ЧФ РФ. Порядок забезпечували 350 міліціонерів і 50 військовослужбовців Внутрішніх військ.

Крім того, як додали в прес-службі, під час дводенної генеральної репетиції параду його подивилося ще близько 20 тисяч осіб.

Нагадаємо, що 9 травня в Севастополі пройшов Парад переможців (хода ветеранів війни та Збройних Сил, частина з яких перебувала на ретроавтомобілях), а також проходження урочистим маршем військ гарнізону і марш-парадом духових оркестрів.

35Парад приймали командувач українських ВМС віце-адмірал Юрій Ільїн і командувач ЧФ РФ віце-адмірал Олександр Федотенков. Українські Збройні Сили були представлені військовослужбовцями корабельного складу, морської піхоти, Академії ВМС ім. П.С.Нахімова, ліцеїстами морського ліцею ВМС України, підрозділами Повітряних Сил України, а також почесною вартою, барабанщиками, зведеним оркестром, групою прапороносців, фанфаристами і лінійними. Крім того, на параді пройшли підрозділи Внутрішніх військ України та Державної прикордонної служби України.

Нововведенням цьогорічного параду стало проходження бойової техніки ВМС України і ЧФ РФ, по 10 одиниць з кожного боку; українські ВМС на параді представляли 4 бронетранспортери БТР-80, 2 реактивні системи залпового вогню БМ-21 «Град», 2 гаубиці 2А36 «Гіацинт» і 2 зенітно-ракетних комплекси «Оса» Військ берегової оборони флоту.

Незважаючи на заклики місцевої влади не політизувати свято, частина політичних сил проросійської і прорадянської спрямованості пройшла в колонах з партійною символікою та транспарантами відразу після проходження ветеранів війни і Збройних Сил.

В Севастополі пройшов яскравий парад на честь Дня Перемоги
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *