ВМС України прагне стабілізації ситуації: військові не будуть втягуватись у внутрішньополітичну боротьбу

DSC_0044

      В частинах і на кораблях Військово-Морських Сил України проведені загальні збори військовослужбовців, на яких йшлося про останні події в Україні. Під час зборів наголошувалося, що флот, так само як і Збройні Сили загалом, поза політикою.  Особовий склад усвідомлює відповідальність, що покладається на збройних захисників Вітчизни, завжди є напоготові ії захистити. Водночас, військовослужбовці не сприймають будь-яких радикальних дій, що можуть призвести до  громадянського протистояння.

Військовослужбовці українських ВМС ухвалили текст звернення до Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, в якому висловлюють прохання вжити дієвих заходів з метою стабілізації ситуації в країні виключно політичним шляхом та досягти злагоди у суспільстві.

Командувач ВМС ЗС України адмірал Юрій Іл’їн на зборах у командуванні флоту зазначив, що особовий склад виду Збройних Сил займається плановою бойовою підготовкою, забезпеченням повсякденної життєдіяльності флотських організмів, підтриманням на належному рівні системи управління. Він також запевнив, що на усіх рівнях не будуть віддаватися накази, які могли б тією чи іншою мірою втягнути військовослужбовців у внутрішньополітичну боротьбу.

UA NAVY

[vkcomments]