Як організувати фонтан із кульок: покрокове керівництво

Як організувати фонтан із кульок: покрокове керівництво

Свято для багатьох асоціюється з надувними кульками. Це яскраві сплески кольору, форми, радості та емоцій, що ефектно прикрасять святковий зал. Популярним рішенням для оформлення сьогодні є фонтани із кульок та інших елементів декору. Створити таку композицію можливо своїми силами, надавши їй особистого змісту та тепла.

Що таке фонтан із повітряних куль? 

Фонтан із кульок являє собою витягнуту вгору конструкцію із різних за формою та кольором виробів, котрі кріпляться до важкої основи. Така композиція може триматися та милувати погляд довгий час.

Конструктивно фонтан складається із таких частин:

  • нижній обтяжувач;

  • набір кульок;

  • кріплення.

Ідей для подібної прикраси безліч, адже великий асортимент продукції дозволить підібрати будь-який дизайн. Варто погортати каталог та замовити якісні кульки з доставкою по Україні.

Три етапи створення фонтану власними руками

КРОК 1. Основа – це може бути будь-який важель, котрий витримає бажану кількість кульок на місці, не давши їм підлітати. Основу також необхідно буде чимось прикрасити. 

КРОК 2. Композиція кульок з гелієм – окремі вироби розміщують на різній висоті, щоб досягти ефекту піднесення вгору. Інакше це нагадуватиме букет чи хмарину. Фонтан може вміщати різну кількість латексних, прозорих, фольгованих кульок. Зазвичай їх від 10 до 30 штук.

КРОК 3. Кріплення – це також частина декору, тому вони мають бути гарними, доповнювати всю інсталяцію.

Кілька корисних порад для майстрів

Рекомендуємо звернути увагу на декілька нюансів, щоб зробити прикраси ще ефектнішими та приємнішими:

  • варто дотримуватись гармонічного поєднання кольорів, стилістики та тематики;

  • кульки не слід комбінувати із жорсткими чи гострими поверхнями аби уникнути їх псування;

  • гелеві композиції установлюють в день святкування, щоб вони виглядали ідеальними;

  • доповнення світлом зробить фонтан ще більш вражаючим.

Оформлення свята таким чином залишить чудові враження, пам’ятні фотографії для близьких та гостей. І для цього не потрібно витрачати багато коштів. Купити кулі можна дуже вигідно як в роздріб, так і оптом.