За розвідданими, президент Сирії знаходиться на борту військового корабля

188953_179389402107897_179388325441338_423767_1662657_n_0Джерело в розвідці Саудівської Аравії повідомило, що президент Сирії Башар Асад перебрався на борт військового корабля, де перебуває під охороною російських служб безпеки. Про це пише NEWSru Israel з посиланням на аравійську газету Аль-Ватан.

За даними розвідників, Асада супроводжують його найближчі соратники і члени сім’ї. При необхідності відвідати Сирію президент використовує вертоліт, проте корабель він покидає тільки в разі крайньої необхідності.

Кому саме належить корабель — Сирії чи РФ — в публікації не уточнюється. Однак, як пише Аль-Ватан, у Асада є дві причини такої поведінки: по-перше, він не довіряє власній охороні; а по-друге, за допомогою корабля йому буде легше сховатися, якщо падіння режиму стане неминучим.

Як повідомляє джерело, в даний час Асад досяг угоди з Росією про надання йому політичного притулку.

Крім джерел в Саудівській Аравії про те, що президент Сирії більшу частину часу перебуває у водах Середземного моря на борту військового корабля «під російським наглядом», повідомляють також бельгійські ЗМІ.

Збройний конфлікт у Сирії між урядовими військами та повстанцями триває вже майже два роки. За цей час жертвами протистояння стали більше 40 тисяч чоловік. Понад 600 тисяч людей змушені були тікати в сусідні країни. Близько мільйона залишилися в країні страждають від голоду й злиднів.