Захарченко опасается покушения и скрывается на секретной базе + ВИДЕО

Захарченко

Вже 3 добу глава так званої ДНР Олександр Захарченко проживає на одній зі своїх конспіративних квартир за адресою: м. Донецьк, вул. Байдукова, 82. Дана інформація була отримана від людини, яка близька до оточення Олександра Захарченка. За інформацією тієї ж особи, цей крок був вимушеним, оскільки в оточенні головного сепаратиста ДНР з’явилась інформація, що невдоволені його «керівництвом» кремлівські куратори вирішили досить жорстко покарати «Донецького царька». Наш інформатор також повідомляє, що дана адреса призначена для використання у виключних випадках, тому складається враження, що лідер так званої ДНР перелякався не на жарт. Разом з ним прибуло близько 30 чоловік охорони, а також в кортежі було помічено одну вантажівку, в якій, скоріше за все, боєприпаси, продукти харчування та інші необхідні речі для перебування в тривалій облозі. Також підтвержденням інформації щодо ймовірного замаху на Олександра Захарченка може бути і те, що охорона його дружини подвоєна, а «робочий графік пересування» Донецьком суттєво обмежений.

Разом з цим Службою Безпеки України було перехоплено дзвінок одного з поплічників Захарченко невідомій особі, в якій він давав вказівки щодо порядку забезпечення відходу та евакуації, як він сам назвав «першого», до резервної схованки.

Але найголовнішим підтвердженням цієї інформації може слугувати збільшення публікацій в проросійських ЗМІ різноманітної інформації щодо обстрілів, провокацій тощо зі сторони ЗСУ. Скоріше за все, це робиться для того, щоб за цим галасом приховати реалізацію можливого усунення Олександра Захарченка. Такий фокус, з різким насиченням інформаційного простору якомога більшою кількістю різноманітних новин вже не вперше використовується російськими кураторами, для виконання більш важливих нагальних завдань.