«Чорні берети» отримали бойовий прапор

16 листопада, в Криму в 1-му Феодосійському окремому батальйоні морської піхоти Військово-Морських Сил ЗС України, де командиром підполковник Дмитро Делятицький, пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Морської піхоти.

За участю командувача ВМС України адмірала Юрія Ільїна, Представника Президента України в Криму Віктора Плакіди, виконуючого обов’язки Феодосійського міського голови Дмитра Щепеткова, ветеранів, шефів, почесних гостей, широкої громадськості пройшло урочисте вручення Бойового Прапора та Грамоти Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України особовому складу військової частини.

– Цей день золотими літерами увійде у літопис розбудови Військово-Морських Сил ЗС України. Бойовий Прапор – це символ честі, доблесті та слави, як заклик до кожного військовослужбовця ЗС України віддано служити українському народові, мужньо і непохитно боронити Українську державу, – підкреслив командувач ВМС України адмірал Юрій Ільїн.

Під час урочистого мітингу було згадано основні риси доблесті морського піхотинця: морський піхотинець ніколи не покине в біді своїх товаришів, є спадкоємцем доблесті та честі, ніколи не здається до полону, навіть якщо залишається один…

Командувач привітав морських піхотинців з врученням Бойового Прапору.

–          Слава! Слава! Слава! – прокотилось над стройовим плацом.

Представник Президента України в Криму Віктор Плакіда відмітив, що бути присутнім на цьому святі для нього велика честь:

–                  Саме вам наслідувати пам’ять батьків і дідів, хто захищав рубежі нашої Батьківщини. Ви з честю виконуєте поставлені державою завдання під час бойових чергувань, морських походів, міжнародних навчань, миротворчих місій, – повідомив Віктор Плакіда.

Виконуючий обов’язки Феодосійського міського голови Дмитро Щепетков відзначив, що місто Феодосія пишається тим, що тут розташований елітний підрозділ Збройних Сил України.

–                  Для мене особисто служба в морській піхоті – це школа мужності, – повідомив командувач ВМС України адмірал Юрій Ільїн.

Представники духівництва освятили Бойовий Прапор та особовий склад.

Гості привітали учнів Феодосійської «Школи юнг», яка розпочала роботу восени цього року на базі освітнього центру «Інтелект». Начальник міського управління освіти Надія Алєксєєнко подякувала командувачу ВМС за постійну і тісну співпрацю морських піхотинців ВМС України з підростаючим поколінням.

Для мешканців і гостей міста пройшов День відкритих дверей, виставка стрілецького озброєння та броньованої техніки.

Під девізом «В здоровому тілі – здоровий дух!» морські піхотинці залучили молодь міста до військово-патріотичних змагань на психологічній полосі перешкод. В змаганнях взяли участь і представники ЗМІ.

DSC_8854 DSC_8862 DSC_8868 DSC_8876 DSC_9113

Руслан Семенюк, фото автора.

Добавить комментарий