Фрегат «Гетьман Сагайдачний» продовжує активні дії в рамках антипіратської операції НАТО

10 грудня під час виконання операції НАТО “Океанський щит” військовослужбовці національного контингенту на чолі з контр-адміралом Андрієм Тарасовим, здійснили переліт українським вертольотом на борт Іспанського фрегату «Альваро де Базан» де відбулося знайомство з новопризначеним командиром тактичної групи 508, контр-адміралом Євгеніо Діас Дель Ріо.

Також за планом офіційного візиту на кораблі було проведено низку брифінгів, знайомство з історією корабля, технічними та бойовими можливостями, а також узгодження питань щодо виконання завдань операції «Океанський щит».

Під час короткої зустрічі командир тактичної групи 508, контр-адмірал Євгеніо Діас Дель Ріо подякував командуванню українського національного контингенту за виконану роботу в операції та зазначив, – “Мені приємно співпрацювати з ВМС України в операції «Океанський щит». Ви демонструєте відмінну морську виучку, взаємодопомогу і професіоналізм, а також доклаєте великі зусилля в нашій спільній боротьбі з піратством”.

  В свою чергу контр-адмірал Андрій Тарасов зазначив, – “Для нас велика честь взяти участь у місії НАТО з протидії пірацтву на морі. Буде дуже приємно працювати з нашими союзниками заради того, щоб зробити цей життєво важливий регіон світу безпечним для судноплавства та вкласти свій внесок у забезпечення стабільності в цій неспокійній зоні”.

  Варто зазначити, що в подальшому українські військові моряки діятимуть спільно з фрегатом ВМС Іспанії «Альваро де Базан» це – флагманський корабель тактичної групи 508 та фрегатом ВМС Туреччини «Геліболу» в межах операції “Океанський щит”.

За матеріалами сторінки фрегату «Гетьман Сагайдачний» у соцмережі Facebook

[vkcomments]

Добавить комментарий