Морська піхота україни: “Full contract”

МОРСЬКА ПІХОТА УКРАЇНИ ПЕРЕЙШЛА НА  ПОВНИЙ КОНТРАКТ!

В країні урочисто проводжають з військової служби в запас останніх військовослужбовців-строковиків. Ось і в єдиному в Україні окремому батальйоні морської піхоти Військово-Морських Сил, що у Феодосії, з цього часу служитимуть виключно за контрактом.

Біля чотирьох десятків морських піхотинців родом з різних куточків держави – Львівської, Дніпропетровської, Полтавської, Луганської та інших областей, які відслужили рік, пройшли ритуал прощання з Прапором Військово-Морських Сил України.

Виконуючий обов’язки командира батальйону майор Володимир Баранюк подякував хлопцям за відмінну службу, а кращих нагородив грамотами від командування ВМСУ та військової частини. З напутнім словом до воїнів звернулись ветерани та духівник батальйону протоієрей Богдан. Потім морпіхи пройшли урочистим маршем та сфотографувалися на згадку біля пам’ятника Герою СРСР командиру роти морських піхотинців Костянтину Ольшанському.

Віднині в країні не залишилось жодного морського піхотинця — строковика. Про популярність служби в морській піхоті України говорить і той факт, що вивільнені посади ще раніше були повністю укомплектовані військовослужбовцями військової служби за контрактом, а строковики виведені за штат. З наступного року за планами командування ВМСУ на базі нинішнього Керченського батальйону берегової оборони буде розгорнуто ще один батальйон морської піхоти, який також буде комплектуватися виключно на контрактній основі.

_DSC0442_exposure

 

Руслан СЕМЕНЮК, АР Крим.

Фото Андрія СКОРЖЕНЦЯ.

Добавить комментарий