Ресурсні випробування українських керованих ракет типу «Штурм» пройшли успішно

У Державному науково-випробувальному центрі Збройних Сил України, де командиром Герой України, заслужений льотчик-випробувач СРСР генерал-майор Юрій Тішков, на замовлення начальника Озброєння Збройних Сил України тривають інтенсивні заходи з продовження ресурсу керованих ракет. Днями на загальновійськовому полігоні «Широкий лан» завершились контрольні льотні випробування протитанкових керованих ракет типу “Штурм”.

Випробувальною бригадою на чолі з начальником відділення – провідним інженером – випробувачем Центру підполковником Ігорем Ісмайловим практично перевірено функціонування та безпеку зазначених виробів при застосуванні за призначенням, проведена оцінка відповідності кількісних та якісних характеристик вимогам технічно-експлуатаційної документації.

Загалом на полігоні було випущено біля трьох десятків протитанкових керованих ракет “Штурм”. Перед початком стрільб вся вибірка ракет перевірялась на контрольно-перевірочній апаратурі, у тому числі після проведення спеціальних польотів на максимальних експлуатаційних режимах. Випробування проводились протягом десяти днів як з залученням бойових машин Сухопутних військ, так і льотно-випробувальним складом Центру з вертольотів армійської авіації Мі-24П.

За попередніми даними, отримані результати позитивні і дозволяють продовжити ресурс керованих ракет на кілька років.

Руслан СЕМЕНЮК, АР Крим, фото ДНВЦ.

Добавить комментарий