В Ічні тривають поодинокі вибухи – Міноборони

Пожежа на технічній території ліквідована, тривають точкові вибухи низької інтенсивності в місцях тління, заявили в міністерстві.

Станом на 10:30 11 жовтня в Ічні тривали поодинокі вибухи на двох майданчиках. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони з посиланням на працюючого на місці НП начальника Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України Олексія Чорнобая.

За його словами, пожежа на технічній території ліквідована, спостерігаються поодинокі вибухи низької інтенсивності на двох майданчиках, де триває тління. Значно зменшилося задимлення.

“На території 6-го арсеналу продовжує роботу оперативна група з ліквідації наслідків на чолі з керівництвом Міністерства оборони України і Збройних Сил України. Організовано взаємодію з підрозділами СБУ, ДержНС України, Національною поліцією і місцевим штабом територіальної оборони. На території арсеналу силами ЗС України і ДержНС було організоване гасіння осередків тління на технічній території”, – йдеться в повідомленні.

У Міноборони додали, що на цей час на технічній території арсеналу працюють 9 пожежних танків ГПМ-54, 3 інженерних машини розгородження (ІМР), 2 пожежних літаки АН-32П від ДержНС і 9 пожежних машин. 10 жовтня літаки здійснили 21 скидання води. Станом на 10:30 сьогодні вже здійснено дев’ять скидань.

“Для координації сил і засобів, залучених до ліквідації вогнищ тління і наслідків надзвичайної події, організовано роботу аеророзвідки ЗС України. Крім того, з 10 жовтня на території арсеналу працюють 10 груп розмінування, які здійснили поверхневе очищення 70% адміністративної території арсеналу”, – зазначили автори повідомлення.

Окрім того, у населених пунктах поблизу арсеналу працює 21 піротехнічна група від ДержНС України з метою виявлення і очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів.