Військово-повітряні сили України та Республіки Білорусь відпрацювали спільні тренування злагодженості

За повідомленням прес-служби МО України, 30 жовтня, відбулося двостороннє командно-штабне тренування з органами управління та черговими силами з протиповітряної оборони Повітряних Сил Збройних Сил України і ВПС та військ протиповітряної оборони ЗС Республіки Білорусь.

Основною метою заходу, керівництво яким здійснював командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Юрій Байдак, було удосконалення взаємодії та досягнення злагодженості дій чергових сил за різних обставин.

Під час тренування відпрацьовувалися навчальні питання щодо взаємодії органів військового управління при оповіщенні та обміні інформацією про повітряну обстановку, а також порядку практичних дій щодо повітряного судна, у якого частково відмовили засоби радіонавігації та радіозв’язку. Крім того, було налагоджену чітку взаємодію з Украерорухом з надання оперативної інформації щодо дій чергових сил з протиповітряної оборони і стану сил та засобів пошуково-рятувальної служби.

Загалом від Повітряних Сил Збройних Сил України до тренування залучалися близько 150 військовослужбовців, два літака Міг-29 і один Су-27.

За словами начальника оперативного управління – заступника начальника штабу Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майора Віктора Гамори, тренування стало важливим кроком у підготовці до забезпечення безпеки повітряного простору Республіки Білорусь під час проведення у 2014 році чемпіонату світу з хокею.

Читати також: “Український контингент у Косово”

[vkcomments]

Добавить комментарий