Армія Сирії отримала наказ завдавати атаки у відповідь на агресію Ізраїлю

suriСирійським військовим відданий наказ вражати намічені цілі в Ізраїлі у відповідь на будь-яку атаку з його боку, не чекаючи нових розпоряджень сирійського командування, повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на джерела в урядових структурах.

Напередодні високопоставлені джерела повідомили ліванському телеканалу «Аль-Маядін», що сирійські військові отримали наказ розгорнути ракетні комплекси у напрямі Ізраїлю. Уряд Сирії в неділю зібрався на екстрену нараду, щоб прийняти рішення з реагування на авіаудар ВПС Ізраїлю, нанесений по військових об’єктах у районі Дамаска в районах Джамрайа і аль-Хема. У заяві кабміну за підсумками засідання йдеться, що «агресія Ізраїлю відкрила всі можливості для заходів з боку Сирії».

Крім того, сирійці готові забезпечити «сили опору» (так називають у Лівані шиїтський рух «Хезболлах») такими видами озброєння, які, за словами джерела телеканалу, ніколи раніше не були в їх розпорядженні.

У неділю представник сирійського МЗС заявив, що Дамаск залишає за собою право захищати свій народ і інтереси всіма можливими методами, щоб не допустити повторення нападів з боку Ізраїлю.

Раніше ми повідомляли, що в суботу і в ніч на неділю Ізраїль наніс декілька авіаударів по сирійській території. За інформацією агентства Рейтер, удари були спрямовані на знищення партії зброї, що призначалася для ліванського угрупування «Хезболлах». У свою чергу, сирійське агентство САНА повідомило, що ізраїльській ракетній атаці піддався науковий центр під Дамаском.