Чорні берети готуються підкорити 3 земних стихії (фото)

DSC_9211У Криму на Чорноморському тренувальному центрі морської піхоти під керівництвом командира окремого батальйону морської піхоти ВМС України підполковника Дмитра Делятицького тривають бойові стрільби зі штатного озброєння.

У польовому виході задіяна значна кількість 18 річних юнаків – призовників осені 2012 року з різних куточків України – Дніпропетровщини, Івано-Франківщини, Луганщини, Криму тощо. Їм передають свій досвід досвідчені контрактники і командири. Воїни отримують базову вогневу підготовку, яка вже незабаром буде нарощуватися. Так, в рамках зборів задіяні гранатометники РПГ-7, розрахунки АГС-17, навідників баштових установок БТР-80, стрільці стрілецького озброєння.

-              Рік буде насиченим міжнародними навчаннями за миротворчою тематикою, — повідомив підполковник Делятицький. – Це «Сі Бриз — 2013», «Фарватер миру — 2013», бойова служба на вітчизняних кораблях в міжнародних водах та багато іншого. Для якісної підготовки, отримання бойового вишколу наразі і тривають збори та заняття по новій модульній системі.

Відмічає командир і значний приплив бажаючих служити в морській піхоті на контракті. Це стало можливим в зв’язку з підвищенням грошового забезпечення.

-              Щодня в частину приходить 4-5 чоловік, беремо найкращих, — повідомив командир морської піхоти.

А вже незабаром морські піхотинці відпрацьовуватимуть елементи тактичної підготовки не тільки на суші, на морі але й …в повітрі. Молоді матроси опанують морську десантну підготовку, практичні навички керування бойовими машинами на воді, а також один із найскладніших елементів бойової підготовки — завантаження і розвантаження бойової техніки на корабель. Також очікуються що, десантно-штурмові підрозділи отримають нові парашути типу ДПС, розробки Феодосійського НДІ аеропружних систем та виконають стрибки з новими парашутами.

Руслан СЕМЕНЮК, м.Феодосія, фото автора.