Естонські військові відпрацьовують тактику нічного бою у міських умовах

252707_01Напередодні традиційних великих військових навчань сил оборони Естонії «Весняний шторм» Піонерський батальйон Північно-західного військового округу відпрацьовує тактику вуличних боїв у нічний час. Про це сьогодні, 6 травня, повідомило естонське Raadio 4 з посиланням на регіонального кореспондента. 6 травня ввечері і 7 травня рано вранці приблизно 300 військовослужбовців на території колишнього радянського військового містечка у Тапі (північна Естонія) проведуть відпрацювання елементів вуличного бою.
Цікаво, що жодних особливих заходів обережності у зв’язку з проведенням вечірніх і нічних навчань не планується — рух по громадських дорогах Тапаської волості здійснюватиметься без додаткового контролю і обмежень, спокій жителів Тапа ніхто не охороняє.

У своє виправдання військові повідомили, що справжні боєприпаси на навчаннях не будуть використовуватись — тільки холості патрони та імітаційні вибухові пакети. За традицією найбільші військові навчання естонських військових «Весняний шторм» почнуться 9 травня.