Корвет ВМС України “Тернопіль” розпочав патрулювання у Середземному морі в рамках антитерористичної операції НАТО “Активні зусилля”

28 жовтня, протичовновий корвет Військово-Морських Сил Збройних Сил України “Тернопіль” з оглядовою командою на борту вирушив на патрулювання із військово-морської бази Туреччини Акзас-Карагач до визначених районів  Середземного моря з метою виконання завдань антитерористичної операції НАТО “Активні зусилля”.

Протичовновий корвет “Тернопіль” в рамках операції  “Активні зусилля” нещодавно перейшов до оперативного підпорядкування НАТО та побував у базі логістичного забезпечення Суда-Бей (острів Крит, Греція).

У антитерористичної операції військові моряки на чолі з командиром походу капітаном 1 рангу Олексієм Доскато перебувають у Середземному морі вже 20 діб із 40 спланованих.

Під час патрулювання у визначеному районі Середземного моря екіпаж українського корабля під командуванням капітана 3 рангу Олега Григор’єва здійснює практичні дії з моніторингу цивільного судноплавства, збору та обліку інформації щодо підозрілих суден, їх супроводження та огляду,  протимінного забезпечення цивільного судноплавства.

Як повідомлялося, метою операції НАТО “Активні зусилля” є запобігання незаконному переміщенню зброї, наркотиків, попередження терористичних актів, торгівлі людьми та здійснення контролю за судноплавством. Саме протичовновий корвет “Тернопіль” був першим кораблем українського флоту, який з 2007 року долучився до операції “Активні зусилля”.

   капітан 3 рангу Сергій Богданов

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *