Легенда міжнародних військових навчань “Сі Бриз-2013” (відео) Sea Breeze - 2013,ВМС України,Новини

337139_original

Цього року військові відпрацьовуватимуть завдання не поетапно, а в комплексі та в умовах реального часу. Рекогносцировку місцевості навчально-бойових дій командири підрозділів не проводили, де і в якій місцевості їм доведеться діяти за ввідними їм невідомо. І за таких обставин маневри мають бути ще більш корисними та дадуть змогу по-справжньому перевірити командирські й професійні якості їх учасників», — зазначив керівник навчання «Сі Бриз-2013″ контр-адмірал Денис Березовський.

В рамках українсько-американського навчання «Сі Бриз-2013″ із запрошенням представників флотів інших країн особовий склад 1-го Феодосійського окремого батальйону морської піхоти ВМС ЗС України відпрацював низку елементів берегового компоненту, пов’язаних з підготовкою «чорних беретів» до проведення міжнародної операції з безпеки на морі та евакуації з зони стихійного лиха мирного населення.

Тренування проходило на чотирьох обладнаних навчальних місцях, під час чого військовослужбовці десантної штурмової роти виконали низку нормативів щодо підготовки техніки до подолання водних перешкод, її евакуації при виникненні позаштатних ситуацій, водіння бойових машин БТР-80.

А також порядку завантаження-вивантаження техніки на великий десантний корабель ВМС ЗС України «Костянтин Ольшанський».

«Головна наша мета, — щоб екіпажі фрегату «Гетьман Сагайдачний», ВДК «Костянтин Ольшанський» та особовий склад 1-го Феодосійського окремого батальйону морської піхоти гідно були оцінені міжнародними військовими експертами та в подальшому не лише епізодично, а на постійній основі в складі міжнародних коаліційних сил брали участь в операціях з підтримання безпеки в морі та на суші», — підкреслив контр-адмірал Денис Березовський.

Легенда міжнародних військових навчань “Сі Бриз-2013” (відео)
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *