Морська піхота приступила до виконання завдань за призначенням

14 січня, у військових гарнізонах АР Крим проходять заходи з нагоди початку нового навчального періоду у 2014 році.

Так, в окремих батальйонах морської піхоти Військово-Морських Сил України, які дислоковані в містах Феодосія і Керч, пройшли мітинги, проходження урочистим маршем. Командири провели урочисте закріплення зброї, здійснили постановку завдань на новий навчальний рік, ознайомили підлеглих із заходами безпеки.

Особливу увагу «чорні берети» приділили поводженню зі зброєю, вибухонебезпечними засобами, експлуатації броньованої техніки, наданню першої медичної допомоги. Так, командир ротної тактичної групи Керченського батальйону морської піхоти капітан Олег Гальченко провів вручення стрілецького озброєння та броньованої техніки.

Варто зазначити, що у 2014 навчальний рік підрозділи 1 Феодосійського окремого батальйону морської піхоти увійшли перебуваючи на бойовому чергуванні в бойовій тактичній групі ЄС ХЕЛБРОК та силах реагування НАТО. За підсумками року вже другий рік поспіль цю військову частину відзначено вимпелом Кращого батальйону ВМСУ.

За словами командира батальйону підполковника Дмитра Делятицького, 2014 рік стане справжнім роком перевірки бойових спроможностей української морської піхоти. Зокрема планується, що «чорні берети» візьмуть участь у морських операціях, чисельних міжнародних навчаннях, як на території України, так і за її межами.

1 2

Руслан Семенюк, фото Олексія Нікіфорова, Ростислава Ломтєва

Добавить комментарий