Моряки Чорноморського флоту РФ у Севастополі: вибивання боргів, стрілянина та дезертирство

1366716506_182730У Севастополі п’яні російські військові стріляли один в одного із-за грошей. Стрілявший нібито відмовлявся повернути борг.

Нагадаємо, вночі 22.04.13 на площі Захарова в Севастополі невідомий поранив з  пістолета Макарова двох військовослужбовців-контрактників Чорноморського флоту  Російської Федерації, які служать на скр «Питливий». Військовослужбовці надійшли у лікарню з пораненнями різного ступеню тяжкості. Обидва матроса-контрактника підчас інциденту були в стані сильного алкогольного сп’яніння.
За однією з версій, стрілянина в ніч на 22 квітня на Північній стороні Севастополя сталася між контрактниками ЧФ РФ через грошовий борг.

Як стало відомо «Севастопольській газеті», один з військовослужбовців СКР «Питливий» дав товаришеві по службі у борг велику суму грошей. З поверненням той не поспішав, і щоб вибити борг, кредитор з друзями призначили боржнику зустріч в одному з барів на площі Захарова на Північній стороні.

Боржник з’явився озброєний пістолетом. Хлопці спочатку випили, потім почалося розбирання. На агресивну вимогу повернути борг, позичальник відповів пострілами.

Пораненого кредитора друзі відтягнули на знімну дачу в с/т «Парус» до району Голландії (Севастополь). Господиня житла, побачивши спливаючого кров’ю постояльця, викликала «швидку». Його госпіталізували з діагнозом «травматичне проникаюче вогнепальне поранення черевної порожнини та грудної клітки».

Інший учасник розбирання теж виявився пораненим. Він був госпіталізований пізніше з діагнозом «вогнепальне поранення сідничної області».

В даний час в Нахімовському РВ УМВС Севастополя заведено кримінальну справу за статтею «Хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї». У міліції повідомили, що пістолет, з якого були поранені військовослужбовці з «Питливого», знайдений, а стріляючий — поки не затриманий.

Вранці 23 квітня на Корабельній стороні Севастополя військові патрулі ЧФ РФ шукали втікача-матроса з корабля  «Сметливий».

Патрулі показували перехожим фотографію молодої людини східної зовнішності і просили посприяти в його пошуку.