Загін кораблів північного флоту РФ вийшов з грецького порту та прямує у Сирію

СевероморскЗагін у складі великого протичовневого корабля «Сєвєроморськ», рятувального буксирного судна «Алтай» і середнього морського танкера «Дубна» завершив в четвер, 17 січня,  діловий захід у грецький порт Суду на острові Крит.
«Під час візиту офіцери похідного штабу, командування кораблів і група морської піхоти отримали унікальну можливість відвідати багатонаціональний центр підготовки морських спеціальних операцій», — розповів ІТАР-ТАРС офіційний представник СФ капітан 1-го рангу Вадим Серга.

Морпіхи відпрацювали практичні дії на тренажерах центру: з десантування з вишки по канату на палубу корабля та по догляду судна.

«Додаткова підготовка моряків Північного флоту на базі навчального центру на острові Крит була організована вже втретє, — зазначив представник СФ. — Раніше, в 2010 році, навчання тут проходили моряки з ВПК «Сєвєроморськ», а в 2011 — екіпаж ВПК «Віце-адмірал Кулаков». Обидва кораблі згодом успішно виконали завдання забезпечення безпеки цивільного судноплавства в районі Аденської затоки і Африканського рогу ».

У порту Суду російські моряки поповнили запаси води і продовольства.

Похід загону кораблів Північного флоту розпочався 18 грудня з виходом з головної бази ПФ — Сєвєроморська.  В даний час ВПК «Сєвєроморськ» і кораблі супроводу продовжили перехід у східну частину Середземного моря для участі в запланованих на кінець січня межфлотскіх навчаннях, в яких будуть задіяні кораблі і суда Балтійського, Чорноморського та Північного флотів.За матеріалами: vz.ru