Пентагон планує «прийняти на озброєння» смартфони Apple, Samsung і BlackBerry

army-iphone-app_large_verge_medium_landscapeЗа повідомленням Reuters, міністерство оборони США найближчим часом дасть добро на використання у своїх мережах мобільних пристроїв виробництва Apple, Samsung і BlackBerry. Як стверджує джерело з посиланням на слова офіційного представника Пентагону, цей крок відкриє військовим «доступ до новітніх телекомунікаційних технологій».

Плани військового відомства, спрямовані на розширення вибору мобільних пристроїв, доступних його співробітникам, були опубліковані ще в лютому. В даний час у відомстві налічується приблизно 470 000 користувачів пристроїв BlackBerry, 41 000 — Apple і 8 700 — пристроїв з ОС Android. Експлуатація більшості пристроїв з Apple iOS і Android проходить в рамках пілотних або тестових програм.

«Наші зусилля спрямовані на створення середовища, що включає продукцію різних виробників, яка підтримує різні пристрої та операційні системи, у тому числі, запропоновані Samsung, Apple і BlackBerry», — цитує Reuters представника Пентагону.
Конкретні моделі пристроїв і версії операційних систем зараз проходять вивчення на предмет забезпечення безпеки. Як тільки процес завершиться, буде підготовлений відомчий стандарт STIG (Security Technical Implementation Guide) і підрозділи міністерства зможуть замовляти пристрої в необхідних конфігураціях, які задовольнятимуть вимогам для роботи у внутрішніх мережах військового відомства.

Говорячи більш конкретно, рішення по ОС Samsung Knox (Android), Apple iOS 6 і BlackBerry 10 буде прийнято протягом двох наступних тижнів.