Севастополь готується до параду на честь Дня Перемоги 2013.

122290Моряки ВМС України і Чорноморського флоту Росії в єдиному строю пройдуть на параді до Дня Перемоги в Севастополі. Про це повідомив начальник прес-центру українського флоту Олег Чубук. Вперше за багато років у параді братиме участь бойова техніка.

– Українські військовослужбовці традиційно пройдуть урочистим маршем в єдиних парадних розрахунках з військовослужбовцями Чорноморського флоту Російської Федерації. Загальна чисельність всіх учасників маршу складе більше 1500 чоловік, – сказав Чубук.

Парадні розрахунки Українські ВМС будуть складатися з курсантів, молодших і старших офіцерів Академії ВМС ім. П.С.Нахімова, корабельного складу флоту, підрозділів морської піхоти, військ берегової оборони, навчального центру, а також у параді візьмуть участь почесна варта, барабанщики, група прапороносців, фанфаристи і лінійні.

Крім цього, в параді Перемоги будуть брати участь парадні розрахунки повітряних сил України, а також, вперше після тривалої перерви, у ньому візьмуть участь військовослужбовці внутрішніх військ України та прикордонної служби України.

Начальник берегових військ Чорноморського флоту Росії генерал-майор Олександр Остріков повідомив, що цього року 9 травня у параді Перемоги в Севастополі вперше за багато років буде представлено бойову техніку.

Вже зараз на території однієї з військових частин Чорноморського флоту Росії проходять спільні тренування українських і російських військовослужбовців для участі в параді. Планується, що тренувань буде як мінімум чотири.

Як повідомляє керівництво параду, спільна репетиція урочистого маршу Севастопольського гарнізону в центрі Севастополя запланована на 3 травня, а генеральна репетиція відбудеться 7 травня.

У зв’язку з проведенням репетицій параду до Дня Перемоги планується перекриття руху громадського та легкового транспорту по центральному міському кільцю.

Рух на відрізку площа Суворова – вулиця Леніна – проспект Нахімова – площа Лазарєва буде закрито з 21.00 29 квітня до 01.30 30 квітня, потім 3 травня – з 17.00 до 21.00 і 7 травня – з 18.00 до 22.00.

Як повідомлялося, в Севастополі 9 травня у спільному параді візьмуть участь 1,5 тис. військовослужбовців Збройних Сил України та російських військових.

Добавить комментарий