Сінгапур зацікавився українськими військовими кораблями

Експерти стверджують, що Сінгапур висловлює зацікавленість в українських проектах корвета і протичовнового корабля. Але найбільший інтерес пов’язаний з українським десантним кораблем на повітряній подушці проекту 958, який нещодавно був поставлений в Китай.

На сьогоднішній день з’явилася інформація про те, що Херсонський суднобудівний завод планує будувати військові кораблі для Сінгапуру.

Українська група «Смарт-холдинг», керівником якої є народний депутат України Вадим Новинський і до складу якої входить Херсонський суднобудівний завод, найближчим часом може проявити «особливий інтерес до посилення військово-технічного співробітництва» з Сінгапуром.

Так, аналітики групи глобальної розвідки Geostrategy припускають, що власник «Смарт-груп» робить політичну ставку на Кримський півострів. Після обрання Новинського народним депутатом по «мажоритарці» у Севастополі він особливо зацікавлений в максимально повному завантаженні власних підприємств, на яких, в тому числі, працює його потенційний виборець.

Нагадаємо, до складу групи «Смарт-холдинг» входять такі підприємства суднобудування, як ВАТ «Херсонський суднобудівний завод» і ПАД «Чорноморський суднобудівний завод». Суднобудівне напрямок холдингу «Smart Maritime Group» очолює екс-директор ХСЗ Василь Федін.

Крім того, не виключено співпрацю з Сінгапуром і заводу «Паллада». Це держпідприємство входить до складу ДК «Укроборонпром», так само, як і ВАТ Феодосійська суднобудівна компанія «Море» та ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування».

timeua.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *