Українські ВМС проводять заходи до Дня захисника Вітчизни

DSC_0171

У Військово-Морських Силах Збройних Сил України тривають заходи до Дня захисника Вітчизни. Так, в гарнізонах флоту, на території військових частин і установ проведено упорядкування братських могил, військових поховань, ремонт пам’ятників, обелісків, меморіалів захисникам Вітчизни. Про це повідомляє  Прес-центр Командування ВМС ЗС України.

         Особовий склад військових частин Севастопольського гарнізону разом з колективами Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗС України брали участь у “Вечорі зустрічі поколінь”, організованому спільно з міською організацією ветеранів України. В Академії ВМС імені П.С.Нахімова проведено спортивно-розважальну програму “Ігри патріотів” за участю особового складу частин Севастопольського гарнізону, ліцеїстів Військово-морського ліцею та учнівської молоді. З 18 до 20 лютого тут до Дня Захисника Вітчизни проходив конкурс на “Кращій розрахунок головного командного пункту корабля (катера)” на приз командувача ВМС ЗС України.

21 лютого представники командування національного флоту, підрозділ почесної варти і військовий оркестр взяли участь у церемонії урочистого покладання вінків та квітів до Вічного вогню біля меморіалу “Героїчним захисникам Севастополя в 1941-1942 роках”.

Цього ж дня українські військові моряки стали учасниками урочистих загальноміських зборів з нагоди Дня захисника Вітчизни.

—  Сьогодні, наше свято у флотській столиці назавжди стало символом воїнської доблесті і слави, воно зберігає пам’ять про мужність і героїзм воїнів Кримської та Великої Вітчизняної війни, — зазначив віце-адмірал Сергій Єлісєєв.

Віце-адмірал Сергій Єлісєєв тепло привітав ветеранів та особовий склад зі святом, вручив кращим військовослужбовцям нагороди, грамоти і цінні подарунки.

В урочистих зборах взяли участь голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба, заступник голови Севастопольської міської ради Олександр Антоненков, помічник Міністра оборони України адмірал запасу Віктор Максимов, представники командування та особовий склад ВМС ЗС України, Чорноморського флоту РФ, представники інших силових структур регіону та керівники громадських організацій і підприємств міста.

Під час загальноміського зібрання військовослужбовцям і працівникам українських ВМС керівництвом міста були вручені почесні грамоти і подяки від Севастопольської міської державної адміністрації і Севастопольської міської ради. Крім того, на урочистих зборах 5  військовослужбовцям Cевастопольського гарнізону та одному члену сім’ї військовослужбовця вручено документи на отримання квартири в місті Севастополі.

Урочисті шикування, збори особового складу, покладання вінків і квітів,  зустрічі з ветеранами, уроки мужності, тематичні виставки, спортивні та інші заходи до Дня захисника Вітчизни проводяться також по всіх гарнізонах українських ВМС.

Прес-центр Командування

ВМС ЗС України.