Українських морських піхотинців підтримують промислові міста Луганщини ВМС України

unnamed

Днями завершилася робота делегації 1-го Феодосійського окремого батальйону морської піхоти Військово-Морських сил ЗС України, яка відвідала крупні промислові центри Луганщини – міста Алчевськ та Ровеньки. «Чорних беретів» представили заступники командира батальйону з тилу та озброєння майори Сергій Євсєєв та Олександр Понятов.

Мета поїздки на Луганщину – укріплення шефських зв’язків та військово-патріотичне виховання молоді.

У міській раді міста Ровеньки відбулася зустріч «чорних беретів» з керівництвом міста, яке представили заступники мера Ольга Орлова і Сергій Щукін. На зустріч були запрошені представниками військкомату, молодь. Багато юнаків питало як потрапити служити в морську піхоту. Відбулася також зустріч із підприємцями-шефами, а також представниками афганської організації «Шураві». На зустрічі було підкреслено важливість виховання підростаючого покоління на кращих традиціях морської піхоти.

У місті Алчевськ морські піхотинці зустрілися з головою міської ради Володимиром Косюгою та з підприємцями міста щодо покращення побутових умов воїнів – контрактників. Відвідали Свято-Георгіївський храм, Алчевський металургійний комбінат. Поспілкувалися також з начальником оборонного відділу міста Алчевська Олександром Гладишевим, головним архітектором міста Алчевська Олегом Подлєвським, головою регіонального Союзу морських піхотинців «Вірний завжди» Сергієм Назаровим.

За словами майора Сергія Євсєєва, всі зустрічі пройшли в приязній атмосфері, промисловці негайно відкликнулись на потреби військових і вже надали підтримку військовій частині у вигляді великогабаритної побутової техніки.

Руслан Семенюк

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *