Українську журналістку з полону обміняли на російського снайпера

Журналістку з Луганська Марію Варфоломеєву, яка була в полоні у бойовиків, обміняли на російського снайпера, найманця з Анапи Івана Горбунова. Під час допиту в СБУ снайпер розповідав, що військове обмундирування бойовикам привозили в окупований Донбас на машині місії ОБСЄ.

За словами снайпера, військового обмундирування співробітниками ОБСЄ називалося «гуманітарною допомогою».

576
«На луганську журналістку Марію Варфоломеєву поміняли російського снайпера Івана Горбунова, який раніше на допиті в СБУ розповів, що на авто, належав місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) російським найманцям доставлялася «гуманітарна допомога» у вигляді обмундирування та військової форми», — пише Іщенко.

Так, з відеозапису допиту, оприлюдненого прес-службою СБУ, випливає, що військову форму бойовикам привозили в грудні 2014 року шестеро росіян і один громадян Німеччини. Росіянин розповів, що співробітники ОБСЄ доставили «берці, розвантаження і форми «гірки».

При цьому затриманий про себе повідомив, що сам він завербувався в 1-у «Слов’янську» бригаду «ДНР» за допомогою співгромадян, з якими раніше проходив військову службу. За словами Горбунова, його щомісячна зарплата в рядах терористів становила $360. Однак він нібито не стріляв по українським військовослужбовцям, а намагався вести вогонь «не прицільно, поверх людей».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *