В порт Севастополя зайшов фрегат ВМС Бразилії (фотозвіт) ВМС України,Крим,Новини

DSC_0527

Сьогодні, 25 липня, до Севастополя зайшов фрегат Військово-Морських Сил  Федеративної Республіки Бразилія «Конституція». Корабель ошвартовано біля причалу морського вокзалу ДП «Севастопольський морський торговий порт». Фрегат перебуватиме у Севастополі з 25 до 29 липня у відповідності до Переліку заходів військового співробітництва Збройних Сил України на червень-липень 2013 року.

[ad]

У командуванні національних ВМС протокольну зустріч з командиром походу фрегату «Конституція», командувачем надводними силами ВМС ФРБ  контр-адміралом Антоніо Режиналдо Понтес Ліма Джуніор, а також з координатором Програми з питань модернізації ВМС ФРБ контр-адміралом Петроніо Аугусту Сікуйра де Агуяар та командиром  фрегату «Конституція» капітаном 2 рангу Маркосом У.Д.Абрейра провів начальник штабу—перший заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Дмитро Шакуро. У зустрічі також взяв участь надзвичайний і повноважний посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні пан Антоніо Фернандо Круз де Мелло.

Контр-адмірал Дмитро Шакуро наголосив, що прихід фрегату «Конституція» в порт Севастополя є першим таким візитом, і він сприятиме розширенню контактів українських і бразильських військових моряків.

DSC_0002 DSC_0008 DSC_0010 DSC_0013 DSC_0016 DSC_0020 DSC_0027 DSC_0031 DSC_0527

Під час бесіди відбувся обмін думками щодо перспектив співробітництва двох флотів в питаннях протидії піратству на морі, розвитку військово-технічного співробітництва.

Програмою перебування у Севастополі також заплановано відвідування навчально-тренувального центру морських операцій, що функціонує на українському флоті з квітня поточного року на базі Академії ВМС імені П.С.Нахімова, з метою участі у семінарах з питань проведення доглядових операцій та захисту корабля, відвідування представниками ВМС ЗС України  бразильського корабля з питань обміну досвідом з планування та проведення доглядових операцій та участі в морських операціях з підтримання миру.

На моряків бразильського фрегату також очікують дружня зустріч з фут- болу з українськими колегами, культурна програма, зокрема, низка екскурсій Севастополем і регіоном.

Своєю чергою, мешканці та гості міста 27 і 28 липня з 11.00 до 13.00 і з 15.00 до 17.00 також матимуть змогу відвідати фрегат «Конституція» з екскурсією.

Начальник прес-центру—прес-секретар

Командування ВМС ЗС України

капітан 1 рангу Олег Чубук.

В порт Севастополя зайшов фрегат ВМС Бразилії (фотозвіт)
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *