Водолази загону спецпризначення МВС України провели практичні водолазні спуски

err err2 err3Особовий склад групи водолазів окремого загону спеціального призначення управління Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України протягом трьох днів проводили практичні водолазні спуски в районі міста Балаклава.

Основною метою проведення водолазних спусків було: орієнтування під водою, плавання по визначеному курсу, тренування особового складу різним способам пошуку, обстеження підводної частини плавзасобу.

Одним із питань на яке зверталась особлива увага на занятті було відпрацювання візуальних сигналів, приховане знімання та одягання спорядження, десантування з човна, виведення з ладу гвинтової групи корабля.

Також спецназівці практикувались у виконанні різноманітних навчально-бойових задач, таких як: звільнення заручників з захопленого плавзасобу та нейтралізація злочинців, підхід групи на необладнане узбережжя, організація та проведення штурму захищеного об’єкту біля берегу, в якому знаходяться злочинці, пошук небезпечних вибухових предметів та об’єктів під водою.

Єгор Жученко,
фото капітана
Михайла Боцанюка