В «ДНР» вновь объявили мобилизацию

1397532841_78e63bd0041454400983b9f5690c033c_xl_3

В лавах бойовиків виникла суттєва нехватка кадрів. Тому, для оновлення особового складу після значних втрат у бойових діях, в Стаханові розгорнуто бурхливу агітаційну діяльність. Чоловіків, яких раніше не вдалося заманити обіцянками про великі зарплати в «ополченні», збирають для проведення «роз’яснювальної роботи» як добре служити в 6 омсп.

Але людей так вже легко не обдуриш. Вони прекрасно володіють ситуацією та бачать, що ті, хто повівся на манну небесну, вже дуже жалкують та намагаються шукати привід звільнитись зі служби. Вони навіть не бояться залишись без роботи, а більший страх у них викликає шанс загинути або бути притягнутими до кримінальної відповідальності за участь у бойових діях в складі бандформувань при поверненні територій в Україну.

Більш того, до 6 омсп прибула чергова партія свіжих «добровольців» з сусідньої Росії, які комфортабельно розташувались в санаторії-профілакторії «Алмаз». В свою чергу, мешканці міста не дуже раді їх появі, тому що вони підозрюють в таких заходах ймовірність відновлення бойових дій на цьому напрямку. Також, люди пам’ятають п’яні витівки «гостей» з Росії в Первомайську, де були постраждалі.

Скоріш за все, після безрезультатності намагань заманити калачами «новобранців» серед місцевих, «командування» 6 омсп перейде до звичних засобів: кого піймали, той і буде служити. А люди будуть продовжувати терпіти знущання, тому що проти «ополченця»з автоматом з граблями не попреш.

ты записался в ополченцы