Командувач ВМС України розповів про плани підготовки до антипіратських операцій «Океанський щит» і «Аталанта» (фото) ВМС України,Фоторепортаж

slaid

1Фрегат «Гетьман Сагайдачний» з вертольотом і підрозділом спеціального призначення на борту будуть своєчасно і повністю готові виконати в кінці поточного року завдання в рамках участі в міжнародних операціях з протидії піратству на морі «Океанський щит» і «Аталанта». Про це в п’ятницю, 19 квітня, заявив журналістам командувач Військово-Морськими Силами Збройних Сил України віце-адмірал Юрій Ільїн за підсумками проведення медіа-дня в нещодавно створеному на українському флоті навчально-тренувальному центрі морських операцій.
5- Як відомо, керівництвом нашої країни прийнято політичне рішення про приєднання до участі в операціях з протидії піратству на морі під керівництвом НАТО «Океанський щит» і під керівництвом Європейського Союзу «Аталанта». Військово-Морським Силам було поставлено завдання виділити і підготувати активи та особовий склад для участі в цих операціях, — зазначив командувач, звертаючись до представників ЗМІ. Віце-адмірал Юрій Ільїн зазначив, що зараз йде відповідна підготовка фрегата «Гетьман Сагайдачний», вертольота Ка-27 і оглядової команди.
4- Виділений фінансовий ресурс дозволив нам здійснити комплексний ремонт корабля, і з 1 березня екіпаж фрегата приступив до підготовки, яка здійснюється планово, — зазначив керівник виду Збройних Сил України. Він також повідомив, що з метою відпрацювання участі в операціях певними активами тактичних процедур ведення антипіратських дій, влітку поточного року під час українсько-американського навчання серії «Сі Бриз» («Sea Breeze») корабель, вертоліт і доглядова команда пройдуть перевірку і отримають відповідний сертифікат.
2- Я впевнений, це буде зроблено успішно, ми отримаємо сертифікат, корабель, вертоліт і доглядова команда будуть готові брати участь у зазначених операціях у складі багатонаціональних сил, — додав віце-адмірал Юрій Ільїн.
3За словами командувача національним флотом, минулого року було прийнято рішення створити на базі Академії ВМС ім.П.С.Нахімова навчально-тренувальний центр для підготовки особового складу до участі в конкретних операціях.
- Головне для нас — зберегти людей. Тому я вважаю, що такі курси вкрай необхідні для того, щоб військовослужбовці були готові до дій у ситуаціях, які можуть виникати, наприклад, на захопленому піратами судні, або на судні, підозрювану у перевезенні нелегальних вантажів. І ми готуємо військовослужбовців в умовах, максимально наближеним до реальних, — зазначив командувач ВМС. — Головне, щоб усі повернулися після виконання операцій живими і здоровими, — додав віце-адмірал Юрій Ільїн.

 

 

Начальник прес-центру-прес-секретар
 Командування ВМС України
 капітан 1 рангу Олег Чубук.

Командувач ВМС України розповів про плани підготовки до антипіратських операцій «Океанський щит» і «Аталанта» (фото)
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)