Журналісти розповіли про «Армійське життя» морської піхоти та звитяги фрегату «Гетьман Сагайдачний» ВМС України

armylife

У Криму все частіше починають говорити про мужніх чоловіків військових професій. Так, днями в рамках військово-патріотичного телепроекту Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України та телеканалу «Кримський кабельний канал» вийшла в ефір чергова військово-патріотична телепрограма «Армійське життя». Героями програми стали моряки флагману вітчизняного флоту «Гетьман Сагайдачний», військові льотчики-випробувачі, «чорні берети» та воїни-танкісти.

Увазі чисельній глядацькій аудиторії «Кримського кабельного каналу» у містах Феодосія, Євпаторія, Керч, Саки, Білогірськ, смт. Коктебель та Орджонікджзе, Кіровському та Ленінському районах пропонуються найбільш важливі та цікаві події з життя вітчизняного війська, участі українських військовослужбовців у міжнародних навчаннях та операціях, населення інформується про хід реформування Збройних Сил України, важливі державні рішення в оборонній сфері. Важливо й те, що проект доступний і в мережі Інтернет.

В рамках спільного проекту військові та цивільні журналісти побували на аеродромах та полігонах Криму, у найвіддаленіших гарнізонах, їх тепло зустрічали і в родинному колі військовослужбовців. Завдяки роботі телевізійників глядачі стали свідками звитяги та доблесті військовослужбовців Збройних Сил України під час встановлення нових світових рекордів, боротьби з піратами в Аденському заливі, проведення масштабних міжнародних військових навчань в Європі.

Журналісти також брали активну участь у військово-спортивних заходах, польових виходах та стрільбах. У ході роботи було налагоджено якісну і плідну співпрацю з Центральною телерадіостудією Міністерства оборони України (м. Київ), телерадіокомпанією Міністерства оборони України «Бриз» (м. Севастополь), телерадіоканалами міст Сімферополь, Феодосія та Керч. А завдяки сучасним технологіям в сюжетах телеканалу звучать і новини про українських військовиків від світових агенцій.

За словами Головного редактору ТК «Кримський кабельний канал» Вікторії Куриленко, саме люди у військових одностроях своїми мужніми вчинками надають громадянам приклад патріотизму, любові до рідної землі, приклад, який варто наслідувати.

Руслан СЕМЕНЮК

Журналісти розповіли про «Армійське життя» морської піхоти та звитяги фрегату «Гетьман Сагайдачний»
1 vote, 5.00 avg. rating (98% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *