Армія РФ не витримала раптової перевірки боєготовності Армія,Новини

1578190_20130713144606.gif

1578190_20130713144606.gifЯк повідомили сьогодні російські ЗМІ, під час найбільших у пострадянській історії раптових військових навчань РФ в суботу сталася накладка. Про це стало відомо на селекторній нараді в Міністерстві оборони за участю голови відомства Сергія Шойгу.

Навчання розкрили серйозну проблему з повітряним транспортом. Протягом 10 годин не могли злетіти військові літаки в Хабаровську, доповів міністру оборони на нараді командувач військово-транспортною авіацією генерал майор Володимир Бенедіктов.

Шойгу був вкрай незадоволений і розпорядився військовим налагодити співпрацю з цивільними аеропортами, передає «Ехо Москви».

На повідомлення про те, що проблем з фінансуванням немає, Шойгу відповів: «Грошима літаки не заправиш». Окремо дісталося від міністра і командувачу східним військовим округом, адміралу Костянтину Сіденко. Шойгу також заявив, що в проблемний округ буде направлений начальник Генштабу Валерій Герасимов.

Як повідомлялось, війська Східного військового округу приведені в повну бойову готовність у зв’язку з раптовою перевіркою боєготовності, яка стане наймасштабнішою в пострадянській історії. Головною метою проведених заходів є перевірка готовності підрозділів виконувати завдання за призначенням, а також оцінка рівня навченості особового складу, технічної готовності та укомплектованості з’єднань і військових частин озброєнням і військовою технікою.

У заході беруть участь понад 80 тисяч військовослужбовців, близько тисячі танків і бронемашин, 130 літаків і вертольотів, 70 кораблів і судів. Роль умовного противника виконуватимуть з’єднання та військові частини Новосибірського об’єднання ЦВО.

Перевірка буде проведена протягом тижня і закінчиться 20 липня 2013 року.

Армія РФ не витримала раптової перевірки боєготовності
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *