Армія Ізраїлю почала кампанію проти «стриптизу в ЦАХАЛі». ВІДЕО

604054_20130717213007Після серії скандалів через публікації в соціальній мережі Facebook еротичних аматорських фотографій дівчат-військовослужбовців, Армія оборони Ізраїлю почала роз’яснювальну кампанію серед рядового і командного складу. На сервісі YouTube прес-служба ЦАХАЛу опублікувала відеофільм, покликаний пояснити військовослужбовцям правила поведінки в соціальних мережах.

Ролик починається із заклику: «Солдат, пам’ятай завжди: ти — обличчя Армії оборони Ізраїлю!»

У ролику йдеться про те, що солдатові не забороняється користуватися соціальними мережами, публікувати свої знімки, брати участь в обговореннях, ділитися враженнями і демонструвати з кращого боку «себе і ЦАХАЛ». Але робити це краще на офіційних сторінках армії оборони Ізраїлю в соцмережах.

Оглядачі Другого каналу ІТВ, що звернули увагу на початок офіційної роз’яснювальної кампанії в ЦАХАЛі, відзначили високу якість ролика, зробленого в стилі реклами популярних реаліті-шоу, але висловили жаль, що в ньому немає точних вказівок щодо того, які фотографії не повинні потрапляти в мережу, так які «не прикрашають ні солдата, ні армію».

Зазначимо, що 14 липня газета «Ісраель а-Йом» повідомила про рішення командування ЦАХАЛу створити спеціальну комісію, яка вивчить проблему публікації в соціальних мережах фотографій і відеозаписів, що ганьблять образ солдата Ізраїлю, і представить свої рекомендації командувачу сухопутними військами генерал-майору Гаю Цуру і начальнику генерального штабу Бені Ганцу. Стаття була проілюстрована одним зі скандальних знімків, які на початку червня цього року широко обговорювалися в ізраїльських і зарубіжних ЗМІ. На фотографії (з ретушшю) зображені напівголі дівчата-військовослужбовці, які позують в казармі без бюстгальтерів, але з автоматами.

Морський портал