Льотчики бригади тактичної авіації відвідали підводний човен ВМС України “Запоріжжя” (ФОТО) ВМС України,Флот,Фоторепортаж

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЛьотчики Севастопольської бригади тактичної авіації повітряного командування “Південь” Повітряних Сил ЗС України побували в гостях у моряків-підводників ВМС ЗС України. Вони відвідали великий підводний човен “Запоріжжя”, яким командує капітан 1 рангу Роберт Шагеєв.

[ad]

За словами командира Севастопольської бригади тактичної авіації полковника Юлія Мамчура, ця ідея виникла ще минулого року, коли підводний човен проходив у морі поблизу Севастополя ходові випробування та готувався взяти участь у святкуванні Дня флоту України.

– Саме у ті дні на нашому аеродромі проводився льотний збір та навчально-тренувальні польоти, – розповів полковник Юлій Мамчур. – Так склалося, що наші льотчики неодноразово пролітали над субмариною, яка знаходилася в морі. Це викликало неабиякий інтерес у льотного складу бригади, тому ми звернулися до Командування Військово-Морських Сил з проханням надати можливість побувати на “Запоріжжі” та ознайомитися з умовами служби моряків-підводників. Прохання вдалося втілити у життя лише через рік, коли субмарина вийшла з судноремонтного заводу Чорноморського флоту Російської Федерації та перейшла до тимчасового місця базування у Стрілецькій бухті Севастополя.

Льотчиків-винищувачів на причалі зустрів особисто командир великого підводного човна “Запоріжжя” капітан 1 рангу Роберт Шагеєв. Він розповів їм про історію та сьогодення субмарини, її бойові можливості та вимоги до підготовки екіпажу. Потім офіцери-льотчики особисто переконалися, в яких умовах проходить служба у їхніх флотських колег – вони побували у відсіках підводного човна, де дізналися чим займаються моряки-підводники та наскільки складний організм уявляє собою субмарина. Крім того, льотчики поспілкувалися з моряками про умови їхньої служби, обговорили питання щодо комплектування екіпажа підводного човна військовослужбовцями служби за контрактом.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗа словами начальника штабу – заступника командира авіаційної ескадрильї майора Єгора Горбачова, льотчики відчули, наскільки важка та відповідальна служба у моряків-підводників.

– Відтепер ми розуміємо, як від кожного члену екіпажу залежить доля та життя його товаришів, – сказав офіцер. – Ми також впевнені, що такі зустрічі дають можливість налагодити спілкування між представниками різних видів Збройних Сил України та покращити взаємодію під час спільного виконання навчально-бойових завдань.

Після закінчення візиту на великий підводний човен “Запоріжжя” льотчики подарували його командиру фотографію бойового винищувача МіГ-29 та запросили підводників до себе у гості на час проведення льотної зміни, щоб ті також мали змогу побачити у дії літаки-винищувачі та ознайомитися з умовами служби військових авіаторів.

Прес-центр ВМС ЗС України

Льотчики бригади тактичної авіації відвідали підводний човен ВМС України “Запоріжжя” (ФОТО)
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *