Учасники міжнародних навчань “Сі Бриз-2013” відвідали учнів та провели морський урок Sea Breeze - 2013,ВМС України,Новини,Фоторепортаж

6

Учасники міжнародних навчань “Сі Бриз-2013” відвідали учнів загальноосвітніх закладів міста Одеси, провели морський урок та посадили саджанці дерев.

В рамках благодійної акції “Військові – дітям” учасники українсько-американського навчання “Сі Бриз-2013” із запрошенням представників флотів інших країн побували в гостях у вихованців одеського морського ліцею і 12-ї загальноосвітньої школи.

На початку зустрічі керівник навчань контр-адмірал Денис Березовський і заступник керівника навчань капітан 1-го рангу ВМС США Джеймс Екен провели морський урок, розповіли юнакам та дівчатам про міжнародні навчання “Сі Бриз-2013”, а також службу на флоті. Під час перебування у навчальних закладах Одеси військовим морякам показали концертну програму насичену різноманітними вокальними й хореографічними номерами.

2 6 8 9 11 12 130713-N-XB816-175 130713-N-XB816-221 130713-N-XB816-283У свою чергу гості подарували школярам морські сувеніри та взяли участь у висадженні саджанців молодих дерев. За словами контр-адмірала Дениса Березовського подібні сумісні зустрічі з учнівською молоддю допомагають виховати у неї любов до морської професії, побачити світ по-іншому, знайти ціль у житті, повірити у світлі й добрі почуття.

– Ми регулярно запрошуємо школярів на кораблі і робимо це заради їх щирих посмішок і доброго настрою. Юнацтво є щасливою порою очікування і надій, тож для виховання майбутнього покоління потрібна постійна підтримка й допомога. Ми просто повинні навчити нашу юну зміну добру, милосердю й любові до Батьківщини, – підкреслив контр-адмірал Денис Березовський.

Звертаючись до школярів капітан 1-го рангу ВМС США Джеймс Екен зазначив, що діалог з молодими людьми є кращим способом прищепити любов до своєї Вітчизни, відповідальність за її долю.

– Тільки завдяки активній життєвій позиції можливо реалізувати всі свої мрії, стати справжнім громадянином своєї країни, – підсумував іноземний гість.

У свою чергу директор одеського морського ліцею Людмила Себова зазначила, що подібні зустрічі з військовими моряками допомагають юнацтву зробити свій життєвий вибір, обрати мужню й водночас романтичну професію.

– Допомога військових моряків у вихованні молодих людей – це шляхетна місія, святий обов’язок кожного сумлінного громадянина. Можливо, саме завдяки таким спільним зустрічам у дитячих душах відбудеться розуміння, якими мають бути справжні захисники Вітчизни, – підсумував педагог. 

Учасники міжнародних навчань “Сі Бриз-2013” відвідали учнів та провели морський урок
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *