Контр-адмірал ВМС Франції: український фрегат “Гетьман Сагайдачний” добре зарекомендував себе в операції ЄС “Аталанта” ВМС України

1tXWtO41IS0

Як повідомляє прес-центр МО України, 9 лютого, представники командування українського національного контингенту, що виконує завдання в рамках операції ЄС «Аталанта» у складі  флагманського корабля ВМС України фрегату «Гетьман Сагайдачний» з вертольотом на борту  та підрозділу спецпризначення відвідали  десантний багатоцільовий вертолітоносець ВМС Франції “Сіроко” (“Sirocco”).

Зустріч проходила у зв’язку із наближенням завершення терміну ротації фрегата ВМС ЗС України “Гетьман Сагайдачний” в операції Європейського Союзу “Аталанта”.

2014-02-10-12799-60648Під час колективної розмови, що відбулася під керівництвом командира тактичної групи сил операції контр-адмірала ВМС Франції Ерве Блежена, проаналізовано взаємодію, підбито попередні підсумки спільної участі, здійснено обмін досвідом дій по боротьбі з піратством в операції ЄС “Аталанта” в районі Африканського рогу. Сторони також приділили увагу обговоренню дій фрегата “Гетьман Сагайдачний”, який в рамках операції “Аталанта” вже провів два патрулювання в районі Аденської затоки. На думку контр-адмірала Ерве Блежена, внесок України в міжнародну антипіратську діяльність на морі є вагомим, і це доводять успішні дії українського фрегату.

Фрегат “Гетьман Сагайдачний” добре зарекомендував себе з самого початку участі в антипіратській операції ЄС “Аталанта” в Аденській затоці, – зазначив контр-адмірал Ерве Блежен.

У свою чергу, командир українського національного контингенту контр-адмірал Андрій Тарасов наголосив, що особовий склад національного контингенту докладає усіх зусиль для того, щоб з честю виконати поставлені завдання по забезпеченню безпеки цивільного судноплавства в районі Аденської затоки, де пролягає одна з найважливіших морських транспортних артерій світового океану.

По завершенню візиту українські військові моряки мали можливість оглянули корабель ВМС Франції “Сіроко”, ознайомитися з його історією, технічними та бойовими можливостями.

У зустрічі також взяли участь командир фрегату “Гетьман Сагайдачний” капітан 2 рангу Роман П’ятницький, офіцери похідного штабу та корабля.

У той же день український корабель залишив порт Салала (Султанат Оман) і приступив до третього патрулювання в Аденській затоці у складі багатонаціонального корабельного з’єднання в рамках виконання операції ЄС з протидії піратству на морі “Аталанта”.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Fatal error: Cannot redeclare get_leaf_dirs() (previously declared in /var/www/adminseabreeze/data/www/seabreeze.org.ua/wp-content/themes/magazine/footer.php:79) in /var/www/adminseabreeze/data/www/seabreeze.org.ua/wp-content/themes/magazine/footer.php on line 83