ВМС України повністю готові до урочистого параду в Севастополі на День Перемоги (фотозвіт) ВМС України,Фоторепортаж

slaid

7«Війська і техніка готові до проведення 9 травня урочистого проходження вулицями міста-героя Севастополя на честь Дня Перемоги». Про це вчора увечері заявив командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Юрій Іл’їн в інтерв’ю журналістам під час проведення генеральної репетиції військ Севастопольського гарнізону в ознаменування 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років і 69-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Керівник виду Збройних Сил України додав, що командирами військових частин, підрозділів, командувачами параду проведено величезну підготовчу роботу.

9 11 12- Техніка готова, настрій у особового складу бойовий. Вважаю, що Військово-Морські Сили України гідно продемонструють свій вишкіл, і ветерани війни побачать належну підготовку захисників нашої Вітчизни, — зазначив віце-адмірал Юрій Іл’їн.

Своєю чергою, голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба, який також був присутнім на генеральній репетиції, в інтерв’ю журналістам зазначив, що рівень підготовки військ зріс.

1 2 3 4 5 6 8- В цілому, як мені здається, парад буде насиченим. Усім дуже сподобалася техніка, вона давно не ходила вулицями міста-героя Севастополя, тому усіх поздоровляю з тим, що ми повертаємося до джерел проведення військового параду у Севастополі, — сказав глава міста.

В ході репетиції, що проводилася на вулицях Леніна і проспекті Нахімова у присутності сотень глядачів із числа мешканців і гостей Севастополя, відбулися проходження урочистим маршем військ Севастопольського гарнізону – близько 1,5 тисячі військовослужбовців Збройних Сил України, Внутрішніх військ України, Державної прикордонної служби України і Чорноморського флоту Росії – а також проходження бойової техніки Військово-Морських Сил України і Чорноморського флоту Росії.

9 травня війська Севастопольського гарнізону здійснять урочисте проходження після проходження урочистим маршем ветеранів війни і Збройних Сил. Збройні Сили України та інших українських військових формувань загальною чисельністю понад 700 військовослужбовців будуть представлені парадними розрахунками з числа курсантів, молодших і старших офіцерів Академії ВМС ім. П.С.Нахімова, парадними розрахунками корабельного складу флоту, підрозділів морської піхоти, Військ берегової оборони, навчального центру, підрозділами Повітряних Сил Збройних Сил України, а також флотськими почесною вартою, барабанщиками, групою прапороносців, фанфаристами і лінійними. В урочистому проходженні також братимуть участь парадні розрахунки Внутрішніх військ України і Державної прикордонної служби України.

13 14Нововведеням цьогорічного параду є те, що на початку окремою колоною за ініціативи командувача ВМС ЗС України віце-адмірала Юрія Іл’їна і глави Севастопольської міської державної адміністрації Володимира Яцуби пройдуть вихованці дитячо-юнацької флотилії і школи юнг, які нестимуть портрети Героїв Радянського Союзу -  вихідців з Севастополя, та захищавших або визволявших місто у роки війни.

Щодо бойової техніки, то українську сторону на параді представлятимуть  4 бронетранспортери БТР-80, 2 реактивні системи залпового вогню БМ-21 «Град», 2 гаубиці 2А36 «Гіацинт» та 2 зенітних ракетних комплекси «Оса» Військ берегової оброни ВМС України.

 10

Начальник прес-центру—прес-секретар

Командування ВМС ЗС України

капітан 1 рангу Олег Чубук.

ВМС України повністю готові до урочистого параду в Севастополі на День Перемоги (фотозвіт)
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *