День Перемоги чи День Скорботи? Екс-голова МВС України закликав припинити шабаш на кістках жертв тоталітарних режимів

main_big8-651x4301Варто припинити політичні танці на кістках жертв двох тоталітарних систем, а саме ГУЛАГу і Освенцима, а також визнати 9 травня тільки Днем скорботи, вважає  екс-глава МВС України Юрій Луценко.

«Час скинути бруд брехні імперського агітпрома, яким забивають голови українців трубадури «совка». Досить просто подивитися своєрідний політичний подвиг каналу Україна — документальний фільм «1941″, і усвідомити, що 9 травня може бути тільки днем ​​пам’яті і скорботи. Це, до речі, — рішення ООН «

Опозиціонер підкреслив, що 9 травня стало днем ​​чвари та розпалювання конфліктів, що вигідно владі. І, таким чином, за його словами, «влада розуміє, що може продовжити пограбування народу, тільки розділяючи і травлячи його різні групи між собою».
«Мої два діда закінчили війну під рейхстагом. Рідні мого друга Тараса Стецьківа — воювали в УПА. Так склалися долі наших предків, так вони розуміли свій обов’язок боротьби зі злом за свою землю і свою сім’ю. Протиставляти їх вибір — означає продовжувати війну. Цього від нас і хочуть негідники, які перетворили 9 травня в день Сталіна «, — підкреслив політик.