ВМС України продовжують заходи в рамках міжнародного фестивалю «Перемогли разом» ВМС України,Новини,Фоторепортаж

pro2m

DSC_2103У Севастополі з 11 по 13 травня на базі Севастопольської регіональної державної телерадіокомпанії проходить IX міжнародний фестиваль теле- і радіопрограм «Перемогли разом», метою якого є військово-патріотичне виховання молоді, її готовності протистояти будь-яким проявам екстремізму і тероризму, нагадування суспільству про приклади масового героїзму, мужності і стійкості, проявлені у роки Великої Вітчизняної війни, а також активізація висвітлення у ЗМІ подвигу радянського народу і народів країн антигітлерівської коаліції у розгромі фашистської Німеччини, сприяння підвищенню професійної майстерності творчих працівників телебачення, радіо і кіно.

DSC_2070 DSC_2081 DSCF2283Одним з організаторів фестивалю є Міністерство оборони України, тому і цього разу його основні заходи проходять за підтримки українських військових моряків. Увечері 11 травня учасників і гостей з відкриттям фестивалю привітав командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Юрій Іл’їн, який є одним із заступників голови організаційного комітету.

- У вас благородна і свята місія – возвеличувати подвиг наших батьків і дідів, повертати імена незаслужено забутих героїв,  — зазначив віце-адмірал Юрій Іл’їн, виступаючи на церемонії відкриття фестивалю. Керівник виду Збройних Сил України побажав учасникам «Перемогли разом» подальших творчих успіхів, висловив сподівання на традиційно успішну участь у конкурсі флотських теле- і радіожурналістів. – Переконаний, що незмінна патріотична тональність фестивалю «Перемогли разом» сприятиме героїко-патріотичному вихованню молоді та слугуватиме подальшому єднанню нашого суспільства навколо ідеї миру і взаєморозуміння, — наголосив командувач.

12 травня учасники фестивалю відвідали з екскурсією протичовновий корвет Військово-Морських Сил Збройних Сил України «Луцьк». Варто зазначити, що серед гостей військових моряків була і група теле- і радіожурналістів з Волинської області.

DSC_2127 DSC_2136 DSC_2152

 Начальник прес-центру—прес-секретар

Командування ВМС ЗС України

капітан 1 рангу Олег Чубук.

 

ВМС України продовжують заходи в рамках міжнародного фестивалю «Перемогли разом»
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *