ВМС України взяли участь у святкових заходах з нагоди 230-річчя Чорноморського флоту ВМС України,Крим,Новини,Флот,Фоторепортаж

prom

VABC9048У Севастополі представники командування і особовий склад визначених підрозділів і кораблів Військово-Морських Сил Збройних України з 11 по 13 травня на запрошення російських колег взяли участь святкових заходах з нагоди 230-річчя Чорноморського флоту.

VABC9121 VABC9166 VABC9201Одним з основних заходів став парад кораблів у Севастопольській бухті, який відбувся 12 травня.  Головним елементом дійства був обхід на катері однострою кораблів командувачем Чорноморського флоту Російської Федерації віце-адміралом Олександром Федотенковим і командувачем Військово-Морських Сил Збройних України Юрієм Іл’їним. Керівники флотів привітали екіпажі 12 кораблів і підводних човнів, серед них і екіпажі фрегату «Гетьман Сагайдачний» і підводного човна «Запоріжжя», які стояли у парадних диспозиціях спільно з російськими кораблями.

VABC9043 VABC9273 VABC9275Також 12 травня учасниками заходів стали підрозділ почесної варти українського флоту і військовий оркестр Центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗС України, які спільно з аналогічними підрозділами ЧФ РФ демонстрували свій вишкіл під час урочистого покладання вінків і квітів до Вічного вогню біля меморіалу «Героїчним захисникам Севастополя у 1941-1942 роках», а пізніше здійснювали забезпечення параду кораблів і тематичної театралізованої вистави, що проводилася в районі спеціально встановленого у Севастопольській бухті плав причалу.

У вище зазначених святкових заходах брали участь голова Верховної Ради України Володимир Рибак і голова Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації Валентина Матвієнко.

            Напередодні представники Командування ВМС ЗС України на запрошення командування ЧФ РФ взяли участь в урочистому зібранні на честь 230-ї річниці Чорноморського флоту. Російських колег від імені командувача ВМС ЗС України віце-адмірала Юрія Іл’їна, Військової ради і всього особового складу флоту привітав начальник штабу—перший заступник командувача ВМС ЗС України контр-адмірал Дмитро Шакуро.

Начальник прес-центру—прес-секретар

Командування ВМС ЗС України

капітан 1 рангу Олег Чубук.

ВМС України взяли участь у святкових заходах з нагоди 230-річчя Чорноморського флоту
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *