ВМС України та ЧФ РФ розпочали підготовку до спільних навчань Фарватер миру-2013

4У Севастополі сьогодні, 29 квітня, відбулася початкова плануюча конференція з проведення російсько-українського навчання «Фарватер миру-2013». Робочі групи сторін очолювали тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління бойової підготовки Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Ігор Терьохін і начальник управління бойової підготовки ЧФ РФ капітан 1 рангу Олександр Чесноков.
Учасники конференції визначалися із запропонованою темою, навчальними цілями, організацією підготовки, етапами проведення навчань. Крім того, попередньо обговорені склад сил, райони проведення та елементи задуму.
Попередньою темою навчання стане ведення антитерористичних дій на морі в зоні відповідальності двох флотів , навчальними цілями — відпрацювання єдиних поглядів на форми і методи проведення антитерористичних дій на морі, спільних дій екіпажів кораблів і літальних апаратів, пошуково-рятувальних сил і доглядових команд двох флотів.
Відповідно до визначеного сторонами раніше ротаційним принципом, керівником навчання буде командувач ЧФ РФ, а його першим заступником — представник командування ВМС ЗС України.
Як планується, «Фарватер миру-2013» буде проведений у формі тактичного навчання на морі, в три етапи. Перші два етапи планується провести 23 липня, із залученням корабельного складу та авіації двох флотів, а заключний етап — 28 липня. Очікується, що до морського компоненту навчання будуть залучені 11-12 кораблів, катерів і суден, до авіаційного компоненту — до 6 літальних апаратів від двох флотів.
Українські та російські моряки мають намір провести в травні головну плануюче конференцію, а в червні — заключну.
Нагадаємо, що спільне українсько-російське навчання серії «Фарватер миру» раніше проводилося в 1997-му, 1999-му, 2001-му, 2003-му, 2010-му, 2011-му і 2012 роках.

1 2 3

Начальник прес-центру-прес-секретар
Командування ВМС ЗС України
капітан 1 рангу Олег Чубук.

[vkcomments]

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *